Thor: Love and Thunder, Disney+'ta Yayınlandı! [Video]

7
1
0
0
0
Thor serisinin 4. filmi olarak karşımıza çıkan Thor: Love and Thunder, Disney+'taki yerini aldı. Temmuz 2022'de vizyona giren film, Marvel'ın son dönemlerdeki en iyi yapımlarından bir tanesi olarak görülüyor.

Yayınladığı dizi ve filmlerle Netflix'in en büyük rakiplerinden bir tanesi olmayı başaran Disney+, Türkiye'deki kullanıcıları memnun edecek bir açıklama yaptı. Platform tarafından yapılan açıklamada, Marvel'ın en yeni filmlerinden "Thor: Love and Thunder" filminin kütüphaneye eklendiği belirtildi. Tüm Disney+ kullanıcıları artık, Temmuz 2022'de vizyona giren filmi evlerinde, işlerinde ve hatta yolda izleyebilecekler.

Marvel sinematik evreninin sevilen karakterleri arasında yer alan Thor'un hikayesine odaklanan film, yayınlanmadan önce de yayınlandıktan sonra da gündemde kalmayı başarmıştı. Pek çok sinema eleştirmeni tarafından oldukça yüksek puanlara layık görülen film, an itibarıyla Disney+ aboneleri tarafından izlenebilecek.

Thor ile birlikte Marvel evrenindeki tüm yapımlara da ulaşabileceğiniz Disney+'a üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Thor: Love and Thunder konusu ne?

Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder, süper kahramanımız Thor ile tanrıları yok etmek için elinden geleni ardına koymayan Gorr the God Butcher'ın mücadelesine odaklanan bir film olarak karşımıza çıktı. Geleneksel süper kahraman filmlerinin aksine romantik sahneleri ile seyircinin ilgisini çekmeyi başaran film, bazı sinema tutkunlarına göre Marvel'ın son dönemlerdeki en iyi yapımlarından bir tanesiydi.

Thor: Love and Thunder'da kimler oynuyor?

Chris Hemsworth'u Thor rolünde gördüğümüz filmde, Natalie Portman Jane Foster, Christian Bale Gorr ve Chris Pratt ise Peter Quill olarak karşımıza çıkıyor. Russel Crowe, Dave Bautista, Tessa Thompson ve Jaimie Alexander da filmde yer alıyor.

İşte bu önemli oyuncuların yer aldığı Thor: Love and Thunder'a ayrıca National Geographic ve Pixar gibi dünyanın önde gelen yayıncılarına ait içeriklere Disney+ üzerinden ulaşmak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Thor: Love and Thunder fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz

7
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
0
0
0