• Anasayfa
  • Sektörel
  • Togg’un Tüm ‘Para Pul İşlerine’ Bakacak Yöneticisi Açıklandı

Togg’un Tüm ‘Para Pul İşlerine’ Bakacak Yöneticisi Açıklandı

16
6
5
0
0
Togg cephesinde üst düzey bir atama gerçekleşti. İki yıldır Togg'un finans biriminin başında olan İrem Sadıkoğlu, bugün itibarıyla terfi aldı ve Togg Finansal İşler Müdürü (CFO) olarak görev yapmaya başladı.

29 Ekim'de gerçekleştirilen bir etkinlikte fabrikası açılan Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg) ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İki yıldır Togg'un finans birimine liderlik yapan İrem Sadıkoğlu, bugün itibarıyla "Finansal İşler Müdürü" (CFO) olarak görev yapmaya başladı.

Togg'un attığı adımla İrem Sadıkoğlu, yerli otomobil için kurulan şirketin tüm finansal işlerini yöneten isim olacak. Mali anlamda alınacak tüm kararlar da Sadıkoğlu'nun onayından geçecek. Ayrıca yerli otomobilin fiyatının belirlenmesi süreci de genel anlamda Sadıkoğlu'nun elinden geçecek. Tüm hesaplamalardan sonra CEO'nun son onayı için fiyat verecek isim, İrem Sadıkoğlu'nun ta kendisi olacak.

Peki İrem Sadıkoğlu kimdir?

İrem Sadıkoğlu

Pek çok kişi tanımıyor olsa da iş dünyası, İrem Sadıkoğlu ismini çok iyi tanıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği mezunu olarak karşımıza çıkan Sadıkoğlu, 16 yıldır aktif olarak çalışıyor. Bu süreçte hem Türkiye hem de ABD'deki çok uluslu işletmelerde çalışan İrem Sadıkoğlu, Global Türkiye’nin yolunu açan ilk 500 Global Türk’ten biri olarak seçildi. Bu isim şimdi hem yerli otomobilin hem de şirketin parasal işlerini yönetecek.

İşe alımlar devam ediyor!

TOGG

Togg cephesinde bir yandan üst düzey atamalar gerçekleşirken, diğer yandan da işe alımlar devam ediyor. Şirketin Linkedln'deki hesabına baktığımızda, geliştiriciden mühendise ve hatta satış-pazarlama uzmanına kadar pek çok alanda alımlar yapıldığını görüyoruz. Eğer siz de Togg'un aktif iş ilanlarına göz atmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/toggun-cfosu-irem-sadikoglu-oldu/2726272
16
6
5
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
6
5
0
0