Toplam Değeri 154 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 iOS Uygulama

67
16
15
8
6
iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanmak üzere indirebileceğiniz normalde ücretli olan, ancak kısa bir süreliğine ücretsiz olan 8 uygulamayı sizler için derledik.

Apple cihazlarınız için uygulama ve oyun sunulan bir platform olan Apple Store'da zaman zaman bazı oyun ve uygulamalar kısa süreliğine ücretsiz olabiliyor. Normalde ücretli olarak sunulan bu 8 uygulamaya kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Siz de listeyi inceleyerek içerisinden sevdiklerinizi indirip ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Password Safe - iPassSafe

Normal Fiyatı: 18,17 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Bu uygulama ile diğer uygulamalarınıza kilit koyabilir ve gizli kalmasını istediğiniz bilgileriniz saklayabilirsiniz. Çoğu zaman telefonumuzu bir arkadaşımıza veya akrabamıza verdiğimizde, telefonu bir an önce almak isteriz, çünkü girmesini istemeyeceğimiz uygulamalara erişim sağlamamalılardır. Bu uygulama ile istediğiniz uygulamalara şifre koyarak kendi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

dB meter - noise measure

Normal Fiyatı: 9 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Artık akıllı telefonlarımız birçok fonksiyona kavuştu ve çeşitli ihtiyaçları gidermekte en büyük yardımcımız. Bu uygulama ile desibel ölçüm cihazına gerek duymadan ortamdaki sesin desibel seviyesini ölçebileceksiniz. Normalde ücretli olan bu uygulamayı kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SMS ++

Normal Fiyatı: 25,25 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Klavyeyle yazı yazmaktan sıkıldıysanız, bu uygulama tam sizlik. Telefonunuzun mikrofonunu kullanarak söylediklerinizi yazıya aktaran bu uygulama uzun mesajlar yazma zahmetinden sizi kurtarabilir. Farklı dil seçenekleriyle size uygun olanı seçebilirsiniz.

Email ++

Normal Fiyatı: 25,25 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Sms uygulamasının mail versiyonu olan bu uygulama mail atmak istediğiniz cümleleri yazıya çevirerek sizi büyük bir yükten kurtarmakta. İki uygulamada da Türkçe Dil desteğinin olması ise indirmek için en büyük sebeplerden biri.

XYZ Translate - Browser Widget

Normal Fiyatı: 45,43 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Safari tarayıcılarınızla kusursuz bir şekilde çalışan bu çeviri uygulaması, yabancı diller konusunda hayatınızı kolaylaştıracak. Çoğu kişinin sorun yaşadığı bir konu olan çeviri konusunda size bir yardımı dokunabilecek bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Kaynak : http://bgr.com/2018/05/29/best-free-iphone-apps-ipad-ios-mar-29th/
67
16
15
8
6
Emoji İle Tepki Ver
67
16
15
8
6