Toplam Değeri 31 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

158
36
17
12
4
Bu haftanın kısa süreliğine ücretsiz Android oyun ve uygulamaları listesinde sizlere farklı kategorilerden farklı oyunlar ve uygulamalar sunuyoruz.

Düzenli olarak yazdığımız kısa süreliğine ücretsiz Android oyun ve uygulamalar listesinde bu hafta 1 uygulama, 1 ikon paketi ve 3 adet de oyun bulunuyor. 2-3 gün içerisinde indirimi sona erecek olan bu oyun ve uygulamalardan beğendiklerinizi indirmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz.

ES PRO Manager

ES PRO Manager

Normal Fiyatı: 5,99 TL

Popüler dosya yöneticisi uygulamalarından olan ES PRO Manager, kullanıcılardan gelen yüksek Google Play puanıyla da dikkat çekiyor.

HEXASMASH 2

Normal Fiyatı: 3,09 TL

Platform, bulmaca türündeki bu oyunda bulmacaları çözmenize yarayacak portallar, TNT patlayıcıları, zaman ayarlı bombalar, mıknatıslar ve daha birçok element bulunuyor.

Superhero Armor: City War

Normal Fiyatı: 1,79 TL

Aksiyon-macera türündeki bu oyunda her birinin kendisine has güçleri ve silahları olan süper kahramanlardan bir tanesini seçip sokak dövüşlerine katılıyorsunuz. Çevrimdışı olarak da oynayabileceğiniz oyunun bu premium versiyonu size efsanevi bir süper kahraman, 10 bin altın, 100 elmas ve 500 gem sunuyor.

Overdrive Premium

Overdrive

Normal Fiyatı: 13,99 TL

Distopik bir gelecekte geçen bu oyunda “shadow cyborg” adı verilen bir tür oluşturuyor ve güvenlik güçleri olarak kullanılan bu tür Century şehrindeki merkezden yönetiliyor. Ancak bu merkez, Dark Clan tarafından saldırıya uğruyor ve tüm shadow cyborg’lar yeni nesilleriyle değiştiriliyor, amaç ise yönetimi ele geçirmek. Sizin göreviniz ise intikam almak ve Dark Clan’ı yok etmek.

Ramka Frame

Ramka Frame ikon paketi

Normal Fiyatı: 6,19 TL

Uzun süredir kullandığınız telefonunuzdan sıkıldıysanız ve bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, bu ikon paketiyle başlayabilirsiniz. Bu ikon paketinin içerisinde 5000’den fazla ikon, 36’dan fazla yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı da bulunuyor.

İndirmeyi plânladığınız bir uygulama var mı? Play Store’da sizin gözünüze çarpan indirime girmiş uygulamalar hangileri? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.androidpolice.com/2019/07/17/app-sales-jul-17-2019/
158
36
17
12
4
Emoji İle Tepki Ver
158
36
17
12
4