Toplam Değeri 40 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama

103
56
14
9
9
Bir Google Play fırsatını daha sizlere sunmaktan gurur duymaktayız. Normalde indirmek istediğinizde toplamda 40 TL ödemeniz gereken 5 oyun ve uygulamayı sizler için derledik.

Android tablet ve telefonlar için birçok içeriği barındıran uygulama marketi Google Play'de, bazı zamanlarda Android kullanıcıları için yararlı fırsatlar sunulmakta. Google Play Store'da ücretsiz uygulamalar ve oyunların yanı sıra bazı içerikler de ücretli bir şekilde sunuluyor.

Zaman zaman yapılan kampanyalar ile ücretli olan uygulamalar ve oyunlar, Android kullanıcıları için ücretsiz bir şekilde indirilebilir duruma gelmekte. Hava durumu uygulamasından gerçek zamanlı bir strateji oyununun da içinde bulunduğu bu 5 Android oyun ve uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Weather by Weatherly Pro

Normal Fiyatı: 5,09 TL - İndirimli Fiyatı: Ücretsiz

Ücretsiz versiyonu da mevcut olan uygulamanın reklamsız hali olan Weather by Weatherly Pro uygulamasını, kısa bir süreliğine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Weather by Weatherly Pro, Dünya üzerindeki herhangi bir yer için önümüzdeki 7 gün boyunca saatlik tahminler ile doğruluğu yüksek hava tahminleri sağlar. Siz de hava tahminlerini telefonunuzdan ve tabletinizden takip edebileceğiniz bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Tank Army - Fast Fingers Shmup

Normal Fiyatı: 7,99 TL - İndirimli Fiyatı: Ücretsiz

Telefonunuz ve tabletiniz üzerinden oynayabileceğiniz, keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir tank oyunu olan bu oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Parmaklarınızın hızlı olmasını gerektiren bu oyun, düşmanlarınızı yenmek için hızlıca ateş etmenizi gerektirmekte. Normalde 7,99 TL olan bu oyunu şu anda ücretsiz bir şekilde aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Autumn Leaves in HD Gyro 3D XL Parallax Wallpaper

Normal Fiyatı: 9,09 TL - İndirimli Fiyatı: Ücretsiz

İlginç bir canlı duvar kağıdı uygulaması olan Autumn Leaves in HD Gyro 3D XL Parallax Wallpaper, telefonunuz ve tabletinizdeki gyro sensörünü kullanarak hareketlerinizi algılamakta. Duvar kağıdı, tabletinizi veya telefonunuzu ne tarafa döndürdüğünüze göre hareket etmekte. Uygulamanın tanıtım videosundan nasıl göründüğünü izleyebilir, beğendiğiniz taktirde ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Little Stars for Little Wars 2.0

Normal Fiyatı: 6,69 TL - İndirimli Fiyatı: Ücretsiz

İlgi çekici bir gerçek zamanlı strateji oyunu olan Little Stars for Little Wars 2.0, sıra dışı bir oyun gibi durmakta. Düşman takım yıldızları ele geçirmeye çalıştığınız bu oyun, farklı seviyelerle eğlenceli ve zorlu bir oyun deneyimi sunmakta. Normalde 6,69 TL olan bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Note Recognition - Convert Music into Sheet Music

Normal Fiyatı: 10,99 TL - İndirimli Fiyatı: Ücretsiz

Listenin en yararlı uygulamalarından biri olan Note Recognition - Convert Music into Sheet Music, enstrüman çalanlar için büyük bir kolaylık sağlayacak. Telefonun mikrofonunu kullanarak çaldığınız ezgilerin notalarını tespit eden bu uygulama ile özgün müziklerinizi kayıt altına alabileceksiniz. Bu yararlı uygulamayı 10,99 TL yerine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Listemizde bulunan bu birbirinden güzel 5 Android oyun ve uygulamayı kısa bir süreliğine ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer şu anda aktif bir Wİ-Fİ bağlantınız bulunmuyor ise hücresel veriniz üzerinden yükle butonuna bastıktan sonra indirmeyi iptal ederek aynı şekilde uygulamayı kütüphanize ekleyebilirsiniz. Daha sonra bir Wİ-Fİ bağlantısı ile ömür boyu ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

103
56
14
9
9
Emoji İle Tepki Ver
103
56
14
9
9