Toplam Değeri 54,5 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulama

16
13
9
7
3
Eğer iOS cihazınız için ücretsiz ve kullanışlı uygulamalar arıyorsanız, kısa süreliğine ücretsiz olan bu 6 uygulamayı değerlendirmek isteyebilirsiniz.

AppStore'da dönem dönem ücretsiz olan pek çok uygulama oluyor ve bu uygulamalar arasından oldukça kullanışlı ve başarılı olanlar da çıkıyor. Tüm iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz, kısa süreliğine ücretsiz olan 6 uygulamayı, sizin için derledik. Arasından ilginizi çekenler olursa, uygulamalar tekrar ücretli olmadan önce indirmenizi tavsiye ederim.

Firetail

Normal Fiyatı: 4,5 TL - Şimdi Ücretsiz

Çeşitli bildirim ve uyarı seçenekleri bulunan ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Firetail, başarılı bir hisse senedi ve borsa takip uygulaması. 

Table Tennis AR

Normal Fiyatı: 9 TL - Şimdi Ücretsiz

AR destekli keyifli bir masa tenisi oyunu olan Table Tennis AR, başarılı 3D görüntüsü ve gerçekçi fiziksel hareket tanımlaması sayesinde, telefonunuzu bir raket gibi kullanmanıza olanak sağlıyor.

Sleep Defender

Normal Fiyatı: 4,5 TL - Şimdi Ücretsiz

Bir tür uyku düzenleme uygulaması olan Sleep Defender, ekranda yer alan basit bir saatten ibaret ve bu saat size kırmızı, yeşil ve sarı renklerle uykunuzun hangi evresinde olduğunuzu ve uyanma vaktinin gelip gelmediğini gösteriyor. Özellikle çocuklar için tercih edilen uygulama aslında alarmsız ve uykunuz defalarca bölünmeden uyanmak için oldukça güzel bir yol.

5coins Expense

Normal Fiyatı: 9 TL - Şimdi Ücretsiz

Eğer paranızı farkında olmadan biraz hızlı harcayıp, sonra 'nereye gitti bu para' diyorsanız, 5coins Expense bunu sonlandırmak için oldukça kullanışlı bir uygulama. Gelir ve gider takibi yapabilmek için basit ve kullanışlı bir uygulama arıyorsanız, 5coins Expense'e göz atabilirsiniz.

Toolbox – GPS Field Camera

Normal Fiyatı: 23 TL - Şimdi Ücretsiz

Toolbox, çektiğiniz fotoğrafların üzerine; konum, saat, tarih gibi kullanışlı bilgileri ekleyen basit bir fotoğraf uygulaması ancak umulmadık anlarda oldukça kullanışlı olacağı ve işe yarayacağı kesin.

Magic Dialer Pro

Normal Fiyatı: 4,5 TL - Şimdi Ücretsiz

Magic Dialer Pro, bir tür rehber uygulaması. Ekranınıza sık görüşülenleri ekleme, sahte arama kimliği oluşturma gibi pek çok özelliği var ve hepsi de oldukça ilgi çekici görünüyor. Uygulamanın Pro versiyonu şu an ücretsiz ancak fırsatı kaçırırsanız, sürekli ücretsiz versiyonlarına da göz gezdirebilirsiniz.

Kaynak : http://bgr.com/2018/06/06/best-free-iphone-apps-ipad-ios-june-6/
16
13
9
7
3
Emoji İle Tepki Ver
16
13
9
7
3