Toplam Değeri 29 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Oyun ve Uygulama!

97
46
10
9
7
1’i uygulama 4’ü oyun olmak üzere normalde ücretli olsa da kısa süreliğine ücretsiz olan 5 uygulamayı sizler için sunduk.

Haftanın en yoğun saatlerini geçirdiğimiz şu saatlerde biraz olsun yüzünüzü güldürecek bir haber yapalım istedik. Bugün sizlere Android platformu için kısa süreliğine ücretsiz olan 5 oyun ve uygulamayı sunacağım. Bu oyun ve uygulamaları bir kez indirdiğinizde veya indirme işlemini başlatıp iptal ettiğinizde ürünler tamamen sizin olacak. Yani 2 gün sonra sizden para istemeyecekler. Toplam değeri 29 TL olan 5 ücretsiz oyun ve uygulamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Hourly Weather Pro

Normal Fiyatı: 14,99 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Hiçbir reklam olmadan yerel hava durumunu detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirmenizi öneriyorum. Yağmur, kar, sıcaklık, basınç, rüzgar hızı, bulutlar, nem, dalgalar, fırtına radarı gibi pek çok veriyi sizinle paylaşan bu uygulama, yaptığı saatlik tahminlerle Android cihazınızı daha etkin kullanmanızı sağlar. Android için sunulan özel widget’lar sayesinde anasayfanız üzerinden hava durumunu görebilir ve dışarı çıkarken ona göre hazırlanabilirsiniz.

MathLand Full Version: Mental Math Games for kids

Normal Fiyatı: 4,79 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Bu oyun daha çok yaşı küçük olan kardeşlerimiz için aksiyon özelliklerinin yanında eğitim de veriyor. Matematiği çocuklara sevdiren bir oyun olan MathLand, çocuklarına matematiği sevdirmek isteyen ebeveynlerin vazgeçilmez oyunu olabilir.

Age of Civilizations Afrika

Normal Fiyatı: 4,10 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

436 vilayetin yer aldığı oyunda, stratejik hamleler yapacaksınız. Bir ülkeyi yönetmek gibi planlarınız varsa, bu işe Afrika’dan başlayabilirsiniz. Modern dünyadan 1. Dünya Savaşı’na kadar pek çok senaryonun yer aldığı oyunda, en iyi stratejiyi uygulayan kazanır.

AngL

Normal Fiyatı: 2,19 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

Bu rahatlatıcı ve minimalist bulmaca oyunu çok hoşunuza gidecek. 85'ten fazla elle tasarlanmış bölümleri geçerek ne kadar zeki olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Bejazzled

Normal Fiyatı: 2,99 TL - Şimdiki Fiyatı: Ücretsiz

İngilizcenizi geliştirmek için, tüm kelimeler İngilizce olan bu kelime bulma oyununu terhcih edebilirsiniz. Hem eğlenebileceğiniz hem de beyin kaslarınızı çalıştırabileceğiniz bu oyuna bir şans verebilirsiniz.

97
46
10
9
7
Emoji İle Tepki Ver
97
46
10
9
7