Toplam Değeri 73 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 Android Oyun ve Uygulama

55
21
12
7
6
Andorid telefonunuz için kullanışlı ve kısa süreliğine ücretsiz uygulamaları güncel olarak derlemeye devam ediyoruz.

Play Store'da yer alan ücretli uygulamalar zaman zaman ücretsiz hale geliyor ancak kısa süren bu indirimden faydalanmak için kampanyayı kaçırmamak gerekiyor. Biz de sizin için sürekli olarak bu kampanya uygulamalarını derliyoruz. Yeni listemizde de bu haftanın ücretsiz ve başarılı uygulamaları yer alıyor. Hem oyunlara hem de çeşitli uygulamalara erişebileceğiniz listemizdeki linklerden uygulamaları indirebilirsiniz.

Math Challenges PRO 2018 - Puzzles for Geniuses

Eğer bulmacaları ve zeka oyunlarını seviyorsanız büyük keyif alacağınız Math Challenges PRO 2018 - Puzzles for Geniuses'ı 23.99 TL yerine kısa süreliğine ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lil Big Invasion: The Complete Adventure

Platform oyunlarını sevenlerin büyük keyif alarak oynayabileceği başarılı bir uygulama olan Lil Big Invasion:The Complete Adventure, zaman geçirmek için bire bir. Oyunun fiyatı ise kampanyadan sonra tekrar 9.99 TL olarak güncellenecek.

Dementia: Book of the Dead

Hem çizimleriyle hem de oynanışıyla son derece başarılı bulunan oyunlardan biri olan Dementia: Book of the Dead, normalde 6,89 TL ancak şu an aşağıdaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Real Space 3D Pro lwp

Telefonlarınız ve tabletleriniz için uzay temalı duvar kağıtları bulabileceğiniz Real Space 3D Pro lwp, 3,99 TL'lik fiyatıyla ücretsiz versiyonu kaçırılsa da değerlendirilebilecek bir uygulama.

Reminder - Pro

Takvimler ve hatırlatıcılar, pek çok şeyi aynı anda yapmamız gereken zamanlarda kurtarıcımız oluyor. Reminder - Pro da reklamsız olarak kullanabileceğiniz başarılı uygulamalardan biri. Normalde fiyatı 9,99 TL ama acele ederseniz ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Ray Financial Calculator Pro

Eğer para hesabı konusunda çok iyi değilseniz, Ray Financial Calculator Pro ve benzeri uygulamalar bu konuda hayli yardımcı oluyor. 17,99 TL'lik fiyatını da göz önünde bulundurursak, ücretsizken indirip denemenizi tavsiye ederiz.

55
21
12
7
6
Emoji İle Tepki Ver
55
21
12
7
6