Toplam Değeri 86 TL Olan, Kısa Süreliğine Ücretsiz 8 iOS Uygulama

25
13
3
2
2
Mobil mağazalarda kısa süreliğine ücretsiz olan en güncel uygulamaları düzenli olarak sizinle paylaşıyoruz. Bugün de iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz 8 uygulamayı derledik.

Mobil uygulama fırsatlarını takip etmeye çalışıyorsanız ve telefonunuzda yeni, kullanışlı uygulamalar için her zaman yer varsa, listemizde kısa süreliğine ücretsiz uygulamaları bulabilirsiniz. Uygulamaların her biri şu an App Store'da ücretsiz ve eğer uygulama linkine tıkladığınızda karşınıza ücretli bir uygulama çıkarsa, fırsatı kaçırmışsınız demektir. 

Groovy - Travel Camera

Eğer telefonunuzun kamerasını sık sık kullanıyorsanız, fotoğrafçılık uygulamaları da olmazsa olmazınız demektir. Groovy Travel Camera da oldukça kullanışlı ve bol seçenekli bir fotoğrafçılık uygulaması.

Satış fiyatı: 9,5 TL

FaceСrypt Plus Cyber Vault

Siber güvenlik tehditlerine karşı, bilgilerinizi saklayabileceğiniz parolalı ve güvenli bir alan sunan FaceСrypt Plus Cyber Vault, AppStore'da şu an ücretsiz.

Satış fiyatı: 34 TL

dB meter - noise measure

Oldukça kullanışlı bir gürültü ölçüm aracı uygulaması olan dB meter - noise measure, OKTAVA 110A-PRO ile kalibre edilmiş profesyonel bir ölçüm cihazı.

Satış fiyatı: 9,5 TL

Sleep Sounds

Uyku sorunu olan herkesin son dönemde sıkça kullanmaya başladığı 'uyku sesi' konseptli uygulamalardan olan Sleep Sounds, seçeneklerinin bolluğu ve kullanışlı olması sebebiyle en iyiler arasında.

Satış fiyatı: 9,5 TL

Ruler – tape measure length

Kameranızı kullanarak ölçüm yapabilmenizi sağlayan Ruler, ihtiyaç anlarında oldukça iş görecek uygulamalardan biri.

Satış fiyatı: 4,5 TL

Schulte Table

Görme ve okuma hızı becerilerinizi geliştirerek, bu alanlardaki yetkinliklerinizi raporlar halinde görebileceğiniz Schulte Table, listemizin en dikkat çekici uygulamalarından biri.

Satış fiyatı: 4,5 TL

Reminders Widget

Hatırlamanız gereken tüm bilgileri ve etkinlikleri, kilit ekranınızı açmaya gerek kalmadan, bildirim merkezinde sağa kaydırarak ulaşabileceğiniz şekilde eklemenizi sağlayan Reminders Widget, oldukça kullanışlı bir uygulama.

Satış fiyatı: 9,5 TL

Web Tools: Web Inspector

Web sitelerinizi yönetmek için oldukça kullanışlı bir araç olan Web Tools; sunucu yönetim, yeni özelliklerin test edilmesi gibi pek çok konuda size yardımcı olacak.

Satış fiyatı: 4,5 TL

Kaynak : https://bgr.com/2018/07/23/best-free-iphone-apps-ios-ipad-july-23/
25
13
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
25
13
3
2
2