• Anasayfa
  • TTNET
  • GS TTNET WiFi Hizmeti, Anderlecht Maçıyla Başlıyor

GS TTNET WiFi Hizmeti, Anderlecht Maçıyla Başlıyor

0
0
0
0
0
GS TTNET WiFi Hizmeti, Anderlecht Maçıyla Başlıyor
​TTNET ve Galatasaray’ın iş birliği ile Türk Telekom Arena’da başlatılan GS TTNET Wi-Fi kablosuz internet servisi, Galatasaray’ın Anderlecht ile yapacağı Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında taraftarları ile buluşuyor. Kablosuz internet servisinden Galatasaraylı taraftarların yanı sıra Anderlecht taraftarları da faydalanabilecek.
TTNET ve Galatasaray’ın iş birliği ile Türk Telekom Arena’da başlatılan GS TTNET WiFi kablosuz internet servisi, Galatasaray’ın Anderlecht ile yapacağı Şampiyonlar Ligi’nin ilk maçında taraftarları ile buluşuyor. Kablosuz internet servisinden Galatasaraylı taraftarların yanı sıra Anderlecht taraftarları da faydalanabilecek.
 
İki kulübün taraftarı, GS TTNET WiFi hizmeti sayesinde cihazlarına bağlı olarak 400 Mbps’ye kadar varan hızda, binlerce kişin aynı anda internetin keyfini çıkaracak. GSNET’li taraftarlar, 1905 dakika hediye WiFi dakikalarıyla GS TTNET WiFi’ya bağlanabilecek. TTNET müşterileri ise internet paketleri dahilindeki hediye WiFi dakikalarını kullanacak.
 
TTNET abonesi olmayan taraftarlar, kredi kartlarıyla ön ödemeli paket alarak kablosuz internet servisinden faydalanabilecek. Ön ödemeli paketlerde TTNET WiFi günlük 120 dakika paketi 7 TL, TTNET Günlük Sınırsız Paketi ise 10 TL’den satışa sunulacak. TTNET müşterileri, hediye dakikaları bittiği takdirde aylık 600 dakikalık TTNET WiFi Ekstra Paketini 3 TL’den satın alabilecek.
 
5 sezon boyunca sürecek olan GS TTNET WiFi kablosuz internet servisi, Türk Telekom Arena Stadı’nda oynanacak tüm karşılaşmalarda aktif olacak.  (bu yüksek hız sayesinde cep telefonuyla korsan maç yayınları yapılır mı dersininiz?)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0