• Anasayfa
  • İnternet
  • TunnelBear'den Türkiye’deki Kullanıcılara Sınırsız VPN Hizmeti!

TunnelBear'den Türkiye’deki Kullanıcılara Sınırsız VPN Hizmeti!

3
1
0
0
0
En fazla kullanılan VPN servislerinden biri olan TunnelBear, ülkemizdeki kullanıcılara güzel bir hizmet sunuyor.

Ülkemizde yaşanan sosyal medya yasaklamalarında kullanıcılar bu ağlara erişebilmek için VPN servislerine başvurarak farklı bir ülkeden giriş yapar gibi sosyal ağlara ve diğer yasaklı sitelere erişim sağlayabiliyorlardı.

Fakat dün Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)'nun, operatörlere gönderdiği talimatla birlikte VPN servislerinin kapatılmasını istediği iddia edilmiş, daha sonrasında ise BTK, haberlerin asılsız olduğunu ve taraflarından hiçbir yayın kuruluşuna açıklama yapılmadığını belirtmişti. Buna karşılık ise çoğu kullanıcı VPN'lerin erişim engellenen siteleri açmadığını ve internet hızında yavaşlama olduğun belirtmekte. 

Söz konusu VPN'ler arasında Tor Project, VPN Master, Hotspot Shield VPN, Psiphon, Zenmate VPN, TunnelBear, Zero VPN, VyprVPN, Private Internet Access VPN, Espress VPN, IPVanish VPN gibi popüler VPN servisleri yer almakta.

İşte bunlardan biri olan TunnelBear, Türkiye'deki kullanıcılar için güzel bir hizmet sunmaya başladı.

Daha önceden kullanıcılara 500MB sınırı veren TunnelBear, resmi Twitter'dan yaptığı açıklama ile Türkiye'deki kullanıcılara söz konusu sınırın kalktığı ve sınırsız şekilde VPN uygulamasını kullanabileceklerini duyurdu.

Ülkemizdeki internet problemi hala ciddi şekilde devam etmekte. Engellemelerin ne zaman kalkacağı konusunda ise henüz bir bilgimiz yok. Fakar TunnelBear'in de tweet'inde belirttiği gibi; internet açık olduğunda daha güzeldir!

3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0