ÖSYM Twitter'da Binlerce Kişiyi Engelledi!

1
0
0
0
0
Ne zaman başladı bilinmez ama ÖSYM, Twitter üzerinden binlerce kişiyi engellemeye başladı. Büyük ihtimalle atılan tweetlere göre engelleme yapan kurum için "Ben ÖSYM'nin Twitter'da olduğunu dahi bilmiyordum ama beni de engellemiş." diyenlerin olduğunu da belirtelim.
Sosyal medyanın geçtiği yazılarımda hep vurgulamaya çalışırım. Artık sosyal medya mecrası günümüzdeki gereksinimlerinden biri haline geldi diye. Hatta "Sen beni arkadaşlıktan çıkarmışsın, hayırdır?" "Oğlum beni niye Instagram'dan takip etmiyorsun lan?" "Bak bak bak, Twitter'da engellemiş beni." gibi sözleri çok sık duyduğumuz günümüzde işin komik tarafı da ayrılan çiftlerin bu mecraları kontrol etmesi. Eğer taraflardan biri sosyal mecralardan diğerini silmiş ya da engellemişse o ilişkinin noktası bu olmuştur.

İşte bu gibi muhabbetleri yapabileceğimiz artık bir devlet kurumumuz var: ÖSYM.

Ne zaman başladı bilinmez ama ÖSYM, Twitter üzerinden binlerce kişiyi engellemeye başladı. Büyük ihtimalle atılan tweetlere göre engelleme yapan kurum için "Ben ÖSYM'nin Twitter'da olduğunu dahi bilmiyordum ama beni de engellemiş." diyenlerin olduğunu da belirtelim.

Halk arasında bu tarz çocukca hareketlere söylenen ergenlik terimini fazlasıyla hak eden kuruma Yılın Ergeni ödülünü daha 2015'in başından almayı hak ettiğini düşünerek Webtekno vasıtasıyla iletmek istiyorum.Bakalım ilerleyen günlerde bununla ilgili bir açıklama gelecek mi, hep beraber göreceğiz.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0