UBER, İkinci Doz Aşı Olacakları Ücretsiz Taşıyacak

20
7
2
0
0
UBER'in ülkemizde başlattığı aşı kampanyasının kapsamı bir kez daha genişletildi. Şirket önce 40 TL'ye kadar indirim yapma kararı alırken sonrasında ilk doz için tamamen ücretsiz ulaşım hakkı tanınmıştı. Şimdiyse ikinci doz aşıya gidecek vatandaşlar için de ücretsiz yolculuk imkanı tanınacağı açıklandı.

Bundan birkaç ay önce sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, lüks ulaşım şirketi UBER'in Türkiye'de başlattığı bir kampanyadan bahsetmiştik. Bu kampanya, belirli aşı merkezlerine gitmek isteyen isteyen vatandaşlara 40 TL'ye kadar indirim uyguluyordu. Bu sayede vatandaşların COVID-19 aşısını vurulmak için merkezlere gitmesi hem kolaylaşıyor hem de ucuzluyordu.

UBER, geçtiğimiz haftalarda yaptığı yeni bir açıklama ile bu kampanyanın kapsamının genişletildiğini açıklamıştı. Alınan yeni karara göre vatandaşlar, İstanbul ve Ankara'daki aşı merkezlerine tamamen ücretsiz olarak taşınacaklardı. Sarı taksilerin bir numaralı düşmanı olsa da vatandaşların gönüllerinde adeta taht kuran UBER, şimdi yeni bir karar daha aldığını duyurdu. Alınan karar, UBER'in aşı kampanyasına ikinci doz aşılamayı da dahil ediyor.

Vatandaşlar, ikinci doz aşıya giderken de bedel ödemeyecekler

uber bedava

UBER tarafından kullanıcılara gönderilen bir bildirime göre vatandaşlar, artık ikinci doz aşı vurulmaya giderken de herhangi bir ücret ödemesi yapmayacaklar. Böylelikle UBER konforunu deneyimlemek isteyen vatandaşlar, bu hizmeti aşı vurulmak için bir kez daha ücretsiz olarak kullanabilecekler. Elbette ikinci doz kampanyası da tıpkı birinci doz gibi, hem gidiş hem de dönüş yolculuklarını kapsıyor.

UBER'in aşı merkezlerine gidecek vatandaşlar için oluşturduğu kampanyaya katılmak çok kolay. Eğer siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, telefonunuzda yüklü olan UBER uygulamasına girin ve "wallet" seçeneği altındaki promosyon kodu bölümüne "UBERAŞI" kodunu yazın. Bu işlemi yaptıktan sonra ücretsiz yolculuk hakkınız tarafınıza tanımlanmış olacaktır.

20
7
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
20
7
2
0
0