• Anasayfa
  • Oyun
  • Uplay+, Google Stadia'yla Entegre Çalışacak

Ubisoft’un Uplay+ PC Oyun Abonelik Hizmeti, Google Stadia’yla Uyumlu Olacak

11
3
2
0
0
Uplay, E3 2019 konferansı sırasında yeni oyun abonelik sistemi Uplay+'ı duyurdu

Ubisoft’un E3 2019 konferansı sırasında şirket, PC oyuncuları için yeni bir abonelik hizmetini tanıttı. Uplay+ isimli bu hizmet, oyuncuların 100 oyundan fazla oyunu içerisinde barındıran bir kütüphaneye erişmesine olanak tanıyacak. Yeni abonelik hizmeti sayesinde oyuncular, erken erişimdeki oyunları deneyimleyebilecek ve oyunların ek paketlerine ücretsiz olarak ulaşabilecek. Uplay+ aynı zamanda Google Stadia ile entegre bir sistem olacak.

Uplay+’ın abonelik sisteminin ücreti 15 dolar olarak belirlendi ve şu an üye olanlar için Eylül ayı ücretsiz olacak. Uplay+ kütüphanesinde For HonorFar Cry New DawnThe Crew 2Rainbow Six SiegeBeyond Good & EvilPrince of PersiaSplinter Cell: BlacklistSteepRayman LegendsAnno 1800Child of Light ve birkaç adet Assassin’s Creed oyununun da bulunduğunu belirtelim.

Google Stadia kullanıcılarının Stadia’ya iki farklı şekilde ulaşabileceği biliniyor. Bunlardan birisi kısıtlı bir kütüphaneye sahip olan ücretsiz sürümken bir diğeri de sınırsız bir kütüphaneye sahip olan ‘Pro’ sürümü olacak. Uplay+ kütüphanesindeki oyunlar Stadia’nın Pro sürümündeki kütüphaneye de dahil edilirse Uplay+’ın tek artısı, DLC ve erken erişim gibi imkanlar olacak.

Uplay’in bu sistemi 2020 yılında Google Stadia kullanıcılarına sunulacak.

Kaynak : https://www.digitaltrends.com/gaming/ubisoft-uplay-plus-pc-games-google-stadia/
11
3
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
3
2
0
0