Uçaktaki Herkese Çıplak Fotoğraf Gönderen ‘AirDrop Sapığına’ Pilottan Sert Çıkış [Video]

49
4
4
3
2
Uçaktaki Herkese Çıplak Fotoğraf Gönderen ‘AirDrop Sapığına’ Pilottan Sert Çıkış [Video]
Uçuş öncesinde AirDrop'tan diğer yolculara çıplak fotoğraflarını gönderen bir yolcu, pilottan tehdit niteliğinde uyarı aldı. Pilot, yolcuya çıplak fotoğraf göndermeyi durdurmaması durumunda uçağı geri döndüreceğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde TikTok’ta paylaşılan bir video, kısa sürede viral olmayı başardı. ‘Teighlor Marsalis’ adlı kullanıcı tarafından paylaşılan video, bir havayolu şirketi pilotunun yolcusuna yönelik ilginç şikâyetini ve tehdidini içeriyordu.

Paylaşılan bilgilere göre bir yolcu, AirDrop ile kendisine çıplak fotoğraf gelmesi üzerine bu fotoğrafı gönderen yolcuyu uçaktaki görevlilere şikâyet etti. Bu durum üzerine pilot, uçak içinde herkese açık bir şekilde tehdit niteliğinde açıklama yaptı. Pilot, yolcunun çıplak fotoğraf göndermeyi bırakmaması halinde uçağı geri döndürmekle tehdit etti.

Pilotun viral olan açıklamaları:

“Şimdi şöyle olacak: Eğer bu durum biz yerde olduğumuz sürece devam ederse uçağı kapıya geri götüreceğim, herkes uçaktan inecek ve güvenlik devreye girecek. Tatiliniz mahvolacak. Şu AirDrop mevzusu neyse, çıplak fotoğraflar göndermeyi kesin, hadi sizi Cabo’ya götüreyim.”

Havayolu şirketinden olaya ilişkin açıklama da geldi:

Olayın yaşandığı uçağın sahibi olan havayolu şirketi Southwest Airlines, konu hakkında bir açıklama da paylaştı. Şirket, müşterilerinin güvenliği ve iyiliğinin her zaman en büyük öncelikleri olduğunu belirterek “Potansiyel bir sorundan haberdar olduklarında çalışanlarımız, bizimle seyahat edenlerin rahatını desteklemek için sorunları ele alır.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak : https://www.insider.com/southwest-pilot-threatened-going-home-because-people-were-airdropping-nudes-2022-8
49
4
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
49
4
4
3
2