• Anasayfa
  • Uzay
  • NASA'dan 95 Bin 600 Fotoğrafın Yer Aldığı 4 Dakikalık Mükemmel Video

NASA'dan 95 Bin 600 Fotoğrafın Yer Aldığı 4 Dakikalık Mükemmel Video

0
0
0
0
0
NASA'dan 95 Bin 600 Fotoğrafın Yer Aldığı 4 Dakikalık Mükemmel Video
Fotoğrafçı olan Dmitry Pisanko, toplamda 100 GB’lık 95 bin 600 fotoğrafı düzenledikten sonra ortaya mükemmel bir video çıkardı.
Uluslararası Uzay İstasyonu (NASA), hem genel olarak hem de teknoloji dünyasını yakın ilgilendiren gelişmelerle adını duyurur oldu. En son canlı yayımladıkları bir video esnasında Dünya üzerinden üç tane cismin uzaya doğru yükselmesiyle birlikte yayını kesmişlerdi. (hatırlarsanız sonradan bizimkiler efsane tweet’ler paylaşmışlardı) NASA’nın yayını kasten keserek insanoğlunun şu an için öğrenmeye hazır olmadığı bazı gerçeklerin(!) açığa çıkmasını engellediğine dair de ciddi iddialar bulunuyordu. Şimdiki haberimiz böyle sansasyon yaratacak cinsten olmasa da görsel açıdan oldukça etkileyici.

Bir Rus fotoğraf blogger olan Dmitry Pisanko, NASA’dan elde ettiği ve toplamda 110 GB’lık bir alan kaplayan 95 bin 600 fotoğrafı bir araya getirerek ortaya mükemmel bir video çıkarmış. (üşenmeden 95 bin fotoğrafı düzenleyip böyle bir video oluşturmak işsizlik mi yoksa sanat eseri mi bilemedim)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0