• Anasayfa
  • Uzay
  • Haydaa: Mars’ta Şimdi de Uzaylı Kafatası İddiası!

Haydaa: Mars’ta Şimdi de Uzaylı Kafatası İddiası!

1
0
0
0
0
Haydaa: Mars’ta Şimdi de Uzaylı Kafatası İddiası!
Sürekli dünya dışı varlıklara ait yaratık ya da cisimlerin var olduğuna dair haberlerin yapıldığı Mars’tan yeni bir haber var.
İnsanoğlunun en büyük hayallerinden bir tanesidir Mars’a adım atmak ve burada bulunmak. Bu anlamda Elon Musk ve NASA’nın yaptığı çalışmalarla ilgili haberleri de sık sık sizlerle paylaşıyoruz. Mars’ın gizemli tarafını bilimsel olarak ele alan haberler dışında kızıl gezegenle ilgili mantık sınırlarını zorlayan haberler de gelmiyor değil. Paranormal Crucible isimli UFO araştırmacısı bir grup, NASA’nın 2012 yılında Mars’ta çektiği fotoğrafta, kafatası şeklinde bir cismin varlığını tespit ettiğini iddia etti. 

“Mars’ın yüzeyinde, uzaylıya ya da koca ayağa ait bir kafatası bulundu” başlığıyla paylaşılan YouTube’daki videoda, bilgisayar ortamında yakınlaştırılıp üzerinde minik bir çalışmanın da  yapılmasıyla cismin kafatasına benzeyen görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Bu tarz haberlerle ilgili bilim insanlarından gelen ‘inanmayın böyle şeylere’ tarzı söylemlere de çok aşina olduk, fakat insan yine de bir ‘acaba?’ demeden geçemiyor. 
 

Bu arada 51. Bölge ile hazırladığımız videomuzu izlemiş miydiniz?
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0