• Anasayfa
  • Uzay
  • Mars’ta Bu Kayığın ve Yengeç İzinin İşi Ne?

Mars’ta Bu Kayığın ve Yengeç İzinin İşi Ne?

0
0
0
0
0
Mars’ta ortaya çıkan garip görüntüler arasına bir yenisi daha eklendi. Şimdi de Mars yüzeyi üzerinde kayığı andıran bir görüntüye ulaşıldı.
Kızıl gezegenle ilgili araştırmalar yapan Dr. Brandenburg, Mars’ta uzun yıllar önce uygarlıkların bulunduğunu ve bu uygarlıkların nükleer saldırı ile ortadan kalktığına inanıyor. Dr. Brandenburg’a göre yüzeydeki uranyum ve toryum izleri, buradaki patlamalar için bir kanıt niteliği taşıyor.

Peki bu gerçekten mümkün olabilir mi? Geçmiş zamanlarda Cydonians ve Utopians gibi antik Mars uygarlıklarının var olduğuna inanan plazma fizikçisi Dr. John Brandenburg, bir zamanlar Mars’ta bu uygarlıkların yaşadığını ve uzaylı başka bir ırk tarafından vahşice öldürüldüğüne inanıyor. Hatta bunu Fox News’daki bir röportajında detaylı olarak açıklamış, Mars’ın yüzeyinin toryum, uranyum ve radyoaktif potasyum içeren maddelerle kaplı olduğunu ve teorilerinin sağlam gerçek teorilere dayandığını belirtmişti.Geçtiğimiz günlerde Mars’ta bir kadın silüeti belirmiş ve teorisyenlere göre bunun bir ‘yaratık’ olduğu iddia edilmişti. Şimdi de ufologlar ve görüntü uzmanları, Mars’ta anormal derecede kayığa benzeyen kaya parçasını ve ‘yengece benzeyen’ görüntüyü paylaştılar. Uzmanlar her ne kadar bunun yine bir yanılsamadan ibaret olduğunu söylemiş olsalar da Dr. John Brandenburg’a göre yengeç silüeti, Mars’taki sert ve aşırı zor hava koşullarında hayatta kalmaya çalışan fosilleşmiş bir kalıntı. Peki siz Dr. Brandenburg’un görüşlerine katılıyor musunuz? Bizden başka herhangi bir gezegende canlı var mıdır? 

Bonus: Webtekno - Sizce uzaylılar var mı?
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0