• Anasayfa
  • Uzay
  • NASA Astronotunun Paylaştığı Fotoğrafta Görülen Cisim UFO mu?

NASA Astronotunun Paylaştığı Fotoğrafta Görülen Cisim UFO mu?

2
1
0
0
0
NASA Astronotunun Paylaştığı Fotoğrafta Görülen Cisim UFO mu?
NASA’nın popüler astronotlarından olan Scott Kelly’nin paylaştığı bir fotoğraf, UFO tartışmalarını tekrar gündeme getirdi.
Sosyal medyayı aktif kullanan astronotlardan olan Scott Kelly, geçtiğimiz pazar günü yine Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı. Genelde takipçilerinin aklını alacak derecede etkileyici fotoğraflar paylaşan Kelly’nin paylaştığı bu fotoğraf ise ‘ulan o UFO mu?’ sorularının havalarda uçuştuğu bir tartışmanın başlamasına sebep oldu.

Çekilen fotoğrafın hemen sağ üst köşesinde görüldüğü iddia edilen UFO’yla ilgili bir açıklama UFOsightingsdaily.com editörü Scott C. Waring, Scott Kelly’nin genelde takipçileriyle hoş fotoğraflar paylaştığını fakat bu sefer fark etmeden bir UFO’yu görüntülediğini söyledi. Ortalama 25 metre uzunluğa sahip olduğunu iddia ettiği UFO’nun Kelly’nin bulunduğu uzay aracına yaklaşık 150-200 metre uzaklıkta kaldığını söyleyen Waring, dünya dışı varlıkların olduğuna dair inançları bulunan kişiler adına kendisine teşekkür ettiğini belirtti.
 
Bu konuyla ilgili bu zamana kadar sayısız haberler yapılıp fotoğraflar paylaşıldı fakat sanıyorum ki son yılların en gerçekçi görüntüsünü Scott Kelly elde etti. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten UFO’ların olduğuna inanıyor musunuz?
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0