• Anasayfa
  • Uzay
  • NASA, Ay’daki Dünya Dışından Varlıklara Ait İzleri Saklıyor!

NASA, Ay’daki Dünya Dışından Varlıklara Ait İzleri Saklıyor!

4
4
1
0
0
Daily Mail gazetesinin yayınladığı bir haber, NASA’nın dünya dışındaki varlıklara ait izleri sakladığı iddialarını ortaya çıkardı.
UFO meraklılarını heyecandan çıldırtacak yeni bir haber daha geldi. Daily Mail gazetesinin yayınladığı habere göre Ay’ın üzerinde bulunan bir yapının doğal yollar yerine dünya dışı varlıklar tarafından oluşturulmuş olabileceği söyleniyor.

UFO’larla ilgili videolar yayınlayan ünlü YouTube kanalı Secureteam10, bu yapının doğal yollarla oluşmasına ihtimal vermediklerini, NASA’nın aynı bölgede 1967 yılında çektiği fotoğraflarda da benzer yapıların göründüğünü iddia etti.

Grubun açıklamalarına göre NASA, söz konusu görüntünün arşivlerden kaldırıldığını, hatta mevcut olan görüntülerin de rötuşlandığını iddia etti. Yeni görüntülerde ise bölgede bulunan yapının ön kısmında, kuleye benzeyen yükseltiler görülüyor. Bu yükseltilerin geçmiş dönemlerde bilinmeyen varlıklar tarafından inşa edilmiş olabileceği öne sürülüyor.

Bu arada isterseni Secureteam10'un videolarına şuradan göz atabilirsiniz, ben biraz bakındım da ilginç videolar var gerçekten de.
4
4
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
4
1
0
0