• Anasayfa
  • Uzay
  • NASA'dan GoPro İle Çekilmiş 1 Saatlik Uzay Yürüyüşü Videosu

NASA'dan GoPro İle Çekilmiş 1 Saatlik Uzay Yürüyüşü Videosu

0
0
0
0
0
NASA'dan GoPro İle Çekilmiş 1 Saatlik Uzay Yürüyüşü Videosu
Eğer uzayın büyüleyici havasına siz de kapılmak istiyorsanız, alın patlamış mısırınızı, cipsinizi ya da çerezinizi, oturun bu videoyu izleyin.
Teknolojinin sunduğu eşsiz imkanlar, bu tarz şeylerde kullanıldığı zaman bence daha bir anlam kazanıyor. Yeni şeyler keşfetmek her zaman teknolojinin ana merkezinde olan belli başlı gayelerden biri.

Bunun en büyük örneklerinden biri de Dünya'nın dışından gelmekte. GoPro'lar piyasaya çıktıklarından bu yana oldukça güzel imkanlar sunmaktalar. Genelde gezi ve seyahatlerde yaygın olarak kullanılan GoPro'lar, çok kısa bir sürede geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmayı başardı.

Ancak bu haberimizde bahsedeceğimiz şey sanıyoruz GoPro'nun da zirvesi niteliğinde. NASA'nın aktif astronotları arasında olan Barry Wilmore ve Terry Virts, yaptıkları bir saatlik uzay yürüyüşünü GoPro ile kaydetmişler, NASA'da bir süre önce bu görüntüleri paylaşmış. Gerçekten büyüleyici bir video olmuş ve eğer uzay, evren gibi konulara merakı olan biri iseniz, 1 saatlik bu video büyük bir keyifle izlenerek 5-10 dakikada bitmiş gibi geliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0