• Anasayfa
  • Uzay
  • NASA Dünya'ya Doğru Gelen UFO'yu Görünce Yayını Kesti!

NASA Dünya'ya Doğru Gelen UFO'yu Görünce Yayını Kesti!

1
0
0
0
0
NASA, 9 Temmuz'da Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan yaptığı canlı yayını Dünya'nın atmosferine giren UFO'nun ardından kesti. Sebebi ise belli değil.

Uzay merakımızın belki de en büyük meyvesi olan International Space Station (ISS), yani Uluslararası Uzay İstasyonu'nda çalışmalar devam ediyor. Aynı zamanda Bu istasyonda bulunan özel donanımlı HD kameralar ile de Dünya sürekli izlenmekte ve bu yayın halka açık bir şekilde takip edilmekte.

Tabii uzay ortamında yaşanabilecek sorunlardan arada kesilen yayın geçtiğimiz gün, yani 9 Temmuz 2016'da tekrar kesildi. Fakat dikkat çeken detayı ise tam bir UFO'nun Dünya'nın atmosferine giriş yaptığı sırada kesilmesiydi.Gelen açıklamalara göre gerek sıcaklık etmenlerinden, bağlantı sorunlarından vs oluşabilen bir sorun olduğunu ve bu kaydın Dünya'dan ve Uzay İstasyonu'ndan tam manasıyla durdurmak üzere kontrol edilmediğine dair açıklama yapan NASA, olayı "Vallahi biz kapatmadık efendiler" noktasına getirdi. Tabii bu açıklama pek tatmin edici olmasa da doğruluk payını öğrenmemizin de bir ihtimali yok.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0