• Anasayfa
  • Uzay
  • UFO Meraklılarına İyi Haber, Mars'tan Gelen Bir Fotoğrafta "Yaratık Pençesi" Bulundu!!

UFO Meraklılarına İyi Haber, Mars'tan Gelen Bir Fotoğrafta "Yaratık Pençesi" Bulundu!!

0
0
0
0
0
NASA'nın Mars'tan gelen bir fotoğrafı yayınlamasıyla birlikte UFO avcıları ortalığı ayağa kaldırdı. Fotoğrafta bir yaratığın pençesinin yer aldığını iddia ediyorlar.
NASA'nın Mars'a gönderdiği inceleme araçlarından neredeyse her ay belirli olarak görüntü paylaşımı yapılıyor. Gelen görüntüler otomatik olarak NASA tarafından kendi sitesinde paylaşılıyor. Bu görüntüleri inceleyerek uzaylı bulunma ihtimali en çok olan Mars'ta bir işaret, bir kalıntı arayan UFO avcıları, NASA'nın son yayınlanmış fotoğrafıyla birlikte gerçekten birşey bulduklarını iddia ettiler. İddiaların sahibi olan Scott C. Warring (UFO Sightings Daily adlı sitenin baş editörlerinden birisi, bu konuda daha fazla merak birşeyler öğrenmek isterseniz sitesini ziyaret edebilirsiniz) NASA'nın internet sitesinde yayınlanmış bir fotoğrafta yeryüzüne çıkmış bir "yaratık pençesi" bulunduğunu iddia etti.Fotoğrafın sol alt kenarında bir pence olduğunu belirten Scott C. Warring, böyle bir kaya yapısının Mars yüzeyinde bulunamayacağını ve zamanla kırılacağını iddia etti. En ince detayına kadar incelenen bu fotoğraflar hakkında NASA tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olması, bu kadar dikkatli bir kurumun nasıl gözünden kaçtı bilinmez ancak Scott C. Warring'in söylediğine göre fotoğraftaki şey, Mars'ta yaşamış ve ölmüş olan bir yaratığın tam olarak çürümemiş bedenine ait bir parça.

NASA'nın ünlü Mars yüzey aracı olan Curiosity Rover tarafından çekilmiş olan bu fotoğrafta görünen şey eğer bir uzaylı pençesiyse, bu yaratıkların Mars yüzeyinde daha iyi yaşayabilmek için (avlanmak, avcılardan saklanmak gibi konulardan bahsediyorum) evrimleştikleri ve yüzeyin rengine büründükleri söylenebilir. Kendi sitesinden bu fotoğrafı paylaşan ve bu fotoğrafte görünenin uzaylıların varlığına dair büyük bir kanıt olduğundan söz eden Scott C. Warring, NASA'nın fotoğrafı kesmiş olabileceğini iddia etti.


(Orijinal fotoğraf, en solda bulunan kayalık kısmın orada bulunan minik bulanıklık fotoğrafın yakınlaştırıldığı nokta)

Açık söylemek gerekirse, sadece iki parmağı görünen (en alttaki gölge) bir pençenin fotoğraflanmış olmasından ziyade görüntünün kesik olması ve net olmaması daha çok merak uyandırıcı. Scott C. Warring'in sözlerine katıldığımı söyleyemem ancak fotoğrafta bulunan pençe, fotoğrafın net görülemediği tek noktada yer alıyor. Bu olayın nedenini, fotoğrafların parçalar halinde gelmesi ve bazı parçaların tozlu ekrandan dolayı çekilememesi olarak nitelendiren NASA'ya inanmak size kalmış.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0