• Anasayfa
  • Oyun
  • Valve: Half-Life 3 Geleceğini Söyleyen e-Posta Sahte

Valve'dan Half-Life 3'ün Beş Yıl İçinde Piyasaya Çıkacağı Yönündeki e-Posta Hakkında Açıklama

80
14
11
2
2
Valve News Network'un yayınladığı video ile birlikte Half-Life 3'ün beş yıl içinde geleceğine dair bir beklenti oluşmuştu. Fakat Valve'ın bu umutları kırması uzun sürmedi.

Oyun dünyası şu ana kadar pek çok üst düzey kaliteye sahip oyun gördü. Ancak özellikle oyuncuların bitmek bilmeyen isteği nedeni ile Half-Life 3 hakkındaki söylentilerin sonu bir türlü gelmek bilmedi. Oyuncuların sürekli olarak bir Half-Life 3 beklentisinde olması, trollerin radarına girmelerine neden oluyor.

Half-Life serisinin yaratıcısı olan Valve’ın resmi YouTube kanalı olan Valve News Network, zaman zaman Valve ile hayranları arasındaki otantik konuşmaların görüntülerini paylaşmaktadır. Fakat Valve News Network tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video, Half-Life 3 bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırmıştı.

Video, “Ölmeden önce yeni bir Half-Life oyunu oynayabilecek miyim?” diyen bir Valve hayranının, “Önümüzdeki 5 yıl içinde ölme” şeklinde bir yanıt aldığını gösteriyordu. Mesajın böylesine açık oluşu, Valve’ın önümüzdeki 5 yıl içinde Half-Life 3’ü piyasaya sunacağı şeklinde yorumlandı.

Bununla birlikte Valve, Half-Life 3 bekleyenleri umutlandıran e-postanın kendilerine ait olmadığını onayladı. Bu gelişmenin ardından Valve News Network, oyuncularda büyük bir heyecana neden olan videoyu YouTube’dan kaldırdı. Böylece Half-Life 3 bekleyenlerin hayalleri fazla uzun sürmeden yıkılmış oldu.

Kaynak : https://www.pcgamesn.com/next-half-life-vr
80
14
11
2
2
Emoji İle Tepki Ver
80
14
11
2
2