6
2
1
1
0
Bu videomuzda "5 hayatta kalma" oyunu inceliyoruz. Mobilde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan bu oyunları iOS ve Android cihazlarınıza yükleyebilir aynı zamanda bizlere görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Şimdi hep beraber bu oyunların içinde neler varmış bir bakalım.
 

 Zombie Highway 2

Hem yarış hem de aksiyon oyunu olarak görebileceğimiz bu oyunda, zombilerle kuşatılmış bir dünyaya konuk oluyoruz. Geride kalan insanlardan biri olarak zombilerden kaçmaya çalışıyoruz. Aracınızın donanımlarını kullarak zombilerden kurtulmayı unutmayın, yoksa başınız belaya girebilir. 

İndirmek için tıklayınız: iOS & Android

 

 Survival Run

Bol aksiyona sahip olan bu oyunda, arkanızda koşan ayıdan koşarak kaçmanız ve etrafınızda ki tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Kaçarken altınları toplayıp, kahramanımız için 9 farklı kostümü açabiliyorsunuz. Temple Run mantığında olan bu oyunda yeni heyecan ve aksiyonlar sizi bekliyor olacak.

İndirmek için tıklayınız: iOS & Android & Windows Phone
 

 ​GunBros 2

İlk oyununa göre yeni silahların ve oyun türlerinin eklenmesi dikkatlerden kaçmıyor ve kendini hemen belli ediyor. Çoklu oyuncu desteği bulunan bu oyunda dilerseniz arkadaşlarınız ile yeni maceralara atılabilirsiniz. Sizlere aksiyon dolu dakikalar yaşatacak olan Percy ve Francis'in kaderi sizlerin elinde.

İndirmek için tıklayınız: iOS & Android & Windows Phone
 

 Osmos

"Büyük balık küçük balığı yer." mantığını yansıtan bu oyun bilim-kurgu seven arkadaşlarımız için gayet uygun. Hoş müzik deneyiminin size eşlik etmesiyle beraber sizden küçük parçacıkları toplamalı fakat büyük parçacıklardan uzak durmalısınız. Bu arada unutmamanız gereken bir şey var; zaman işliyor. Elinizi çabuk tutun. 

İndirmek için tıklayınız: iOS ($2.99) & Android (6,71 TL)
 

 Duet

Oyundaki amacınız belli bir eksen etrafında dönüp duran 2 noktayı kontrol etmek. Kontrolünüz altında olan bu noktaları, yukarıdan gelen engellerden kurtararak oyunu sürdürmeye çalışın. 

İndirmek için tıklayınız: iOS & Android & Windows Phone
6
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
1
0