• Anasayfa
  • Video
  • iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 3'ü Blender'a Attılar

iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 3'ü Blender'a Attılar

0
0
0
0
0
iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 3'ü Blender'a Attılar
​Artık belli oldu ki yeni çıkan akıllı telefonlar farklı farklı dayanıklılık testlerine tabi tutulacaklar. Presle sıkıştırmalar mı dersin, tüfekle ateş eden mi, birçok değişik fantezileri görmeye başladık. Bu sefer biraz daha farklı bir testten bahsedeceğiz.
Artık belli oldu ki yeni çıkan akıllı telefonlar farklı farklı dayanıklılık testlerine tabi tutulacaklar. Presle sıkıştırmalar mı dersin, tüfekle ateş eden mi, birçok değişik fantezileri görmeye başladık. Bu sefer biraz daha farklı bir testten bahsedeceğiz.
 
Her yıl çıkan son ürünleri Will it Blend isimli programda parçalayan sunucu Tom Dickson, son olarak iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 3’ü blender’a attı.


 
Videoda iPhone 6 Plus tek parça olması sebebiyle arka kapağından ayrılmıyor, fakat Galaxy Note 3’ün arka kapağı açılıyor ve batarya yerinden çıkıyor. (testin sonunda iki cihaz da paramparça oluyor tabi) Fakat iPhone 6 Plus metal kasaya sahip olması nedeniyle biraz daha dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Fazla konuşmadan en iyisi videoyu izleyelim:
 

 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0