• Anasayfa
  • Video
  • İşlemciye Termal Macun Yerine Nutella Sürülürse Ne Olur?

İşlemciye Termal Macun Yerine Nutella Sürülürse Ne Olur?

1
1
0
0
0
İşlemciye Termal Macun Yerine Nutella Sürülürse Ne Olur?
​Soğutma işlemleri konusunda sınıfının en başarılı şirketlerinden olan Cooler Master, işlemci üzerine termal macun yerine Nutella sürüldüğünde neler olacağına dair eğlenceli bir video yayınladı.
Soğutma işlemleri konusunda sınıfının en başarılı şirketlerinden olan Cooler Master, işlemci üzerine termal macun yerine Nutella sürüldüğünde neler olacağına dair eğlenceli bir video yayınladı.

İşlemci üzerine termal macun yerine farklı bir şey sürüldüğünde neler olabileceği konusunda merakı olan ama çoğu kişinin yapmaya cesaret edemediği şeyi Cooler Master yaptı. Firma, işlemcinin üzerine termal macun yerine Nutella sürdü ve sonrasında neler olduğunu paylaştı.

Sonuç olarak Nutella’nın hiçte fena bir iş çıkarmadığı görüldü. Nutella, işlemcinin yüksek ısılara çıkmasını engelledi. Fakat siz bunu denemek yerine kaşık kaşık yemeye devam edin, çünkü denediğiniz taktirde çikolatanın içerisinde bulunan sodyum nedeniyle işlemci yüzeyinde aşınmaya neden oluyor ve termal macunların aksine hızlı kuruduğu için işlemciye zarar veriyor. 
 
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0