• Anasayfa
  • Video
  • Kızını Drone’la Takip Eden Utanç Verici Baba

Kızını Drone’la Takip Eden Utanç Verici Baba

0
0
0
0
0
Kızını Drone’la Takip Eden Utanç Verici Baba
8 yaşındaki kızını drone'la okula kadar takip eden baba, TIME dergisi tarafından 'Dünyanın en utanç verici babası' olarak seçildi.

Hatırlıyorum da ilkokul 2. sınıfa gittiğim zamanlarda, okul yolu üzerinde mezarlık vardı. Baya yolun sol tarafı mezarlıktı yani. Anneme, ‘artık sen gelme, ben kendim gitmek istiyorum’ dediğimde hiç karşı çıkmadan onaylamıştı. ABD’nin Tenesse eyaletinde gelişme olarak buna benzeyen fakat sonuç olarak çok farklı bir olay yaşandı.

8 yaşındaki minik kız, (ben de bunu söylediğimde 8 yaşındaydım, demek ki olayın 8 yaşında olmakla bir bağlantısı var) babasının okula giderken artık yanında olmasını istemedi. Chris Early de bunu onaylamış fakat bir şartla: Kızını drone’la takip edecek.

Drone’daki kamera sayesinde kızının okula gidiş ve dönüşünü takip eden baba TIME tarafından ‘Dünyanın en utanç verici babası’ olarak lanse edilmiş. (bu arkadaşların ‘utanç verici olay’ anlayışına hayran kaldım. Tamam, eleştirilebilir ama bunun nesi utanç verici ki?) Aşağıda babanın 8 yaşındaki kızını drone’la takip ettiği videoyu izleyeceksiniz.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0