• Anasayfa
  • Video
  • Photoshop Uzmanları, Photoshop'un İlk Versiyonunu Kullanırsa

Photoshop Uzmanları, Photoshop'un İlk Versiyonunu Kullanırsa

2
0
0
0
0
Photoshop Uzmanları, Photoshop'un İlk Versiyonunu Kullanırsa
​Photoshop’un hem iş hem de sosyal hayatımızdaki önemi giderek artmaya devam ediyor. Halen üniversitelerde ders olarak okutulan Photoshop’un ilk versiyonunu kullanmaya çalışsak, belki de elimiz ayağımıza dolaşırdı. Fakat aynı şeyin Photoshop’un uzmanı olan kişilerin başına gelmesi çok daha komik olurdu herhalde.
Photoshop’un hem iş hem de sosyal hayatımızdaki önemi giderek artmaya devam ediyor. Halen üniversitelerde ders olarak okutulan Photoshop’un ilk versiyonunu kullanmaya çalışsak, belki de elimiz ayağımıza dolaşırdı. Fakat aynı şeyin Photoshop’un uzmanı olan kişilerin başına gelmesi çok daha komik olurdu herhalde.

Youtube kanalı olan CreativeLive’in yayınladığı videoda, Photoshop’u deyim yerindeyse yalamış, yutmuş olan uzmanların önüne programın ilk versiyonu konuluyor. Programı sanki ilk defa görmüş gibi tepki veren ve neredeyse hiçbir şey yapamayan uzmanların tepkileri ise gerçekten çok eğlenceli.

Aşağıdaki videoda teknolojinin inanılmaz gelişiminin sonucunda, Photoshop uzmanı olan insanların bile elinin ayağının birbirine girdiğini göreceksiniz.
 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0