• Anasayfa
  • Video
  • Samsung'tan Korkutucu ve Eğlenceli Bir Gear VR Videosu

Samsung'tan Korkutucu ve Eğlenceli Bir Gear VR Videosu

0
0
0
0
0
Samsung'tan Korkutucu ve Eğlenceli Bir Gear VR Videosu
​Yaklaşık 3 hafta önce paylaştığımız bir videoda Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ı ilk kez kullanan kişilerin tepkilerini görmüştük. İnsanların verdiği tepkilerden anlaşıldığı üzere sanal gerçeklik gözlüğü, yakın zamanda çok daha fazla kişinin kullandığı bir teknolojik yenilik olacak.
Yaklaşık 3 hafta önce paylaştığımız bir videoda Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ı ilk kez kullanan kişilerin tepkilerini görmüştük. İnsanların verdiği tepkilerden anlaşıldığı üzere sanal gerçeklik gözlüğü, yakın zamanda çok daha fazla kişinin kullandığı bir teknolojik yenilik olacak.

Şimdiki video ise biraz daha sıra dışı olmuş. Samsung’un Avustralya ekibinin paylaştığı videoda, ülkenin çölle kaplı bir kasabasında yaşayan insanlara, okyanusta köpekbalıklarının olduğu görüntüler izletildi. Tabii ki verilen tepkiler yine çok ilginçti. Özellikle videonun sonunda sanal gerçeklik gözlüğünü kullanan kişinin köpekbalığının midesine inmesinden sonra “ben bunu bir daha kullanmam arkadaş” tripleri görülmeye değerdi.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0