• Youtube'da Yarı Çıplak Yemek Tarifi Veren Fenomen Aşçı: Jenn

Youtube'da Yarı Çıplak Yemek Tarifi Veren Fenomen Aşçı: Jenn

0
0
0
0
0
Youtube'da Yarı Çıplak Yemek Tarifi Veren Fenomen Aşçı: Jenn
Aslında dünyanın en iyi aşçılarının hep erkekler olduğu söylenir. Fakat bu durum, en azından bizim ülkemiz için pek geçerli değil. (örnek ben) Bir YouTube fenomeni olan Jenn, erkeklerin hem aşçı olmasını hem de sadece fast food'larla beslenmemelerini sağlamak için yarı çıplak şekilde videolar çekerek yemek tarifleri veriyor.
Aslında dünyanın en iyi aşçılarının hep erkekler olduğu söylenir. Fakat bu durum, en azından bizim ülkemiz için pek geçerli değil. (örnek ben) Bir YouTube fenomeni olan Jenn, erkeklerin hem aşçı olmasını hem de sadece fast food'larla beslenmemelerini sağlamak için yarı çıplak şekilde videolar çekerek yemek tarifleri veriyor.

Aşçı Jenn, YouTube'un içerik kriterlerine takılmamak için kapalı olması gereken yerlerini çeşitli objelerle kapatarak kendince önlem almış. Birkaç gün içerisinde on binlerce izlenen videolarının devamı da mutlaka gelecektir. Zira yemek programları genellikle kadın izleyicilere yöneliktir, fakat Jenn bu algıyı kendi konseptiyle yıkmak istiyor. (o değil de haber yine benim başıma patladı, giydirmelerinize karşılık şimdiden gardımı alayım ben)

Aşağıdaki videoda Jenn'in sunduğu yemek tarifini izleyeceksiniz. (akşam eve gideyimde beşamel soslu makarna yapayım)
 

 
NOT: YouTube'ın ne yapacağı belli olmaz diye DailyMotion'daki videosunu paylaştık. Sonra 'YouTube fenomeni diyorsunuz, Dailymotion ne alaka?' demeyin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0