Vine'a Yeni Özellikler Geldi

0
0
0
0
0
Vine'a Yeni Özellikler Geldi
6 saniyelik videolar çekmemizi sağlayan Vine uygulamasına yeni güncelleme ile birlikte yeni özellikler geldi.
Twitter tarafından geliştirilen ve 6 saniyelik video çekmenize olanak sağlayan Vine'a yeni bir güncelleme geldi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylar içerisinde Vine'a "Vine Mesaj" adlı yine bir özellik gelmişti. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birbirlerine video veya yazılı mesaj gönderebiliyordu. Şimdi ise Vine'a yeni bir güncelleme daha geldi ve bu güncelleme beraberinde yeni bir özeliği de getirdi.

"Vine Loop Counts" adlı bu özellik sayesinde çekmiş olduğunuz Vine videolarının döngü içerisinde kaç defa izlediğini öğrenebileceksiniz. Vine Loop Counts özelliği dışında Vine uygulamasında yer alan bazı ufak hatalar giderilmiş ve aynı zamanda Vine uygulamasının tasarımında da ufak değişiklere gidilmiş. Zaten klasik olarak her güncellemede bazı ufak hatalar ve optimizasyon ile ilgili sorunlar düzeltilir

Üstelik Vine'a gelen bu güncelleme iOS, Android ve Windows Phone platformlarına aynı anda çıktı. Pek çok firma önceliği kullanıcı sayısının yüksek olduğu platforma verse de Vine her platformu eşin görüyor ve aynı zaman içerisinde tüm platformlara güncelleme çıkarıyor. Üstelik Vine'a yeni özellikler ve yeni güncellemelerin de yakın bir zaman içerisinde geleceği biliniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0