Warner Bros, 2 Farklı Matrix Filmi Üzerinde Çalışıyor

41
12
8
3
3
Warner Bros, 2 Farklı Matrix Filmi Üzerinde Çalışıyor
Ağustos ayında Matrix serisinin dördüncü filminin çekileceği haberi gündeme oturmuştu. Wachowski kardeşlerden Lana Wachowski’nin yazıp yöneteceği filmde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss da rollerine geri dönecek.

Matrix filmi ilk duyurulduğundan bu yana insanları heyecanlandırmaya devam ediyor. Zak Penn’e hayranlardan gelen sorular, Warner Bros’un iki farklı Matrix filmi üzerinde çalıştığını ortaya koydu. 

Twitter’da hayranların sorularını cevaplayan Penn, Matrix projesi hakkında bazı açıklamalarda bulundu. 

2 Matrix filmi birden geliyor

“İnsanlar sorup duruyor, o yüzden şunu netleştireyim WB’de iki farklı #Matrix projesi bulunuyor. Ben Matrix evreninde daha önceki zamanda geçeni yazdım. Lana Wachowski benim üzerinde çalışmadığım ama izlemek için sabırsızlandığım devam filmini yönetiyor. Hiçbiri reboot değil. #notareboot”

Penn, Matrix serisinin bir şekilde sıfırdan çekilmeyeceğini daha önce de belirtmişti. Var olan Matrix evrenini sıfırlamadan, fenomen olan seriyle bağlantılı bir eser üzerinde çalışıyorlar. Penn’in üzerinde çalıştığı film hakkında çok bir bilgimiz olmasa da “zaman çizgisinde daha önceki bir dönemde” geçen bir hikayeden bahsettiğini biliyoruz. 

Wachowski’nin Matrix 4 filmi ise daha devam ediyor. Warner Bros, şu anda Reeves’in, yani NEO karakterinin daha genç halini canlandıracak bir oyuncu arayışını sürdürüyor. Bu rolde Justin Kroll’ün yer alabileceği söyleniyor. 

Yeni filmler hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kaynak : https://comicbook.com/movies/2019/10/05/two-different-matrix-films-in-development-warner-bros-zak-penn/
41
12
8
3
3
Emoji İle Tepki Ver
41
12
8
3
3