• Webtekno, Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne Beşinci Kez Aday Oldu

Webtekno, Boğaziçi Bilişim Ödülleri’ne Beşinci Kez Aday Oldu

47
9
5
1
0
Boğaziçi Üniversitesi’nin Bilişim Kulübü, bu yıl yedinci kez düzenlenecek olan Boğaziçi Bilişim Ödülleri için Webtekno’yu “Yılın En İyi İçerik Sitesi” dalında aday gösterdi. Bu değerli ödül son 4 yıldır halk oylamasıyla Webtekno’ya veriliyor.

Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü, son yedi yıldır sektörün en prestijli ödül törenlerinden birisini düzenliyor. Farklı kategorilerde pek çok bilişim ve teknoloji firmasının yarıştığı ödüller için halk oylaması düzenleniyor. Bu nedenle bizzat ürünleri, hizmeti deneyimleyen insanların oylarıyla ödüller sahiplerine kavuşuyor.

2015 yılından bu yana Webtekno olarak, 1 kez En İyi İçerik Sitesi, 2 kez En İyi Teknohaber Sitesi, 2 kez de En İyi YouTube Kanalı olmak üzere bu ödülü toplamda 6 kere kazandık. Ödüller halk oylaması yoluyla verildiği için bizdeki değerleri ve anlamları oldukça büyük. 2019 yılı için de En İyi İçerik Sitesi dalında bir kez daha aday gösterilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

boğaziçi bilişim ödülleri

Son yıllarda yaptığımız çalışmalarla, bir teknohaber sitesi olmanın dışında teknoloji, bilim, bilişim, sinema, dizi ve oyunlar konusunda popüler bir içerik sitesi haline geldik. Aynı zamanda özümüzü kaybetmeden bilişim ve teknoloji dünyasına ilişkin en güncel haberleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bize bu yolculukta eşlik ettiğiniz, desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri halk oylaması ne zaman başlıyor?

Webtekno’nun elde etmiş olduğu adaylık site bazında 5. kez halk tarafından seçilmesi için oldukça önemli. Halk oylaması başladığında siz değerli okuyucu ve takipçilerimize duyuru yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin :)

47
9
5
1
0
Emoji İle Tepki Ver
47
9
5
1
0