Whatsapp'ta Mavi Tik'e Kapatma Özelliği Geldi!

0
0
0
0
0
Mavi Tık özelliğinin gelmesiyle “yuvalar yıkılacak” şeklinde kehanetlerde bulunmuştuk. Bununla ilgili şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere WhatsApp, boşanmalarda delil olma konusunda Facebook’u geçmişti.
Mavi Tık özelliğinin gelmesiyle “yuvalar yıkılacak” şeklinde kehanetlerde bulunmuştuk. Bununla ilgili şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere WhatsApp, boşanmalarda delil olma konusunda Facebook’u geçmişti.
 
Fakat bu durumla ilgili ciddi boyutlarda eleştiri vardı. Aşağıdaki “Mavi Tık’ı Kapatma” ile ilgili detaylı olarak sunduğumuz videodan sonra, beklenen haber sonunda geldi. Şimdilik yalnızca Android platformu için gelen güncellemeyle birlikte, “Mavi Tık” kapatma AppStore’da ve Google Play’de tüm kullanıcılara sunulacak.
Mavi Tık’ı hemen kapatmak isteyenler, Beta sürümüyle gelen kapatma seçeneğini aşağıdaki işlemleri yaparak gerçekleştirebilir. Bunun için:
 
Ayarlar-Hesaplar-Gizlilik Menüsü'nün altından 'Read Receipts' seçeneğini kapatmanız yeterli.
 
Mavi Tık özelliğini hemen kapatmak için beta sürümünü yüklemek isteyen kullanıcılar, şuradaki adrese girerek güncellemeyi gerçekleştirebilirler.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0