• Anasayfa
  • whatsapp
  • Whatsapp'ın Android Sürümüne Sesli Arama Özelliği Geldi

Whatsapp'ın Android Sürümüne Sesli Arama Özelliği Geldi

1
0
0
0
0
Whatsapp'ın Android platformuna bugün itibariyle güncelleme geldi. Uygulamayı açtığınızda üst kısımdaki çağrı ikonunu kullanarak arama yapabileceksiniz.
Whatsapp'ın Android platformuna bugün itibariyle güncelleme geldi. Uygulamayı açtığınızda üst kısımdaki çağrı ikonunu kullanarak arama yapabileceksiniz.

Gelen bu güncelleme, tüm Androidli cihazlara gelmemiş olabilir, o yüzden isterseniz şuradaki link üzerinden tekrar uygulamayı indirip en güncel versiyonunu kullanabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzüne baktığımızda üst kısımda çağrılar, sohbetler ve kişiler yazılı üç sekme açılmış. Bu sekmelerin, uygulamayı çok daha kullanışlı hale getirdiğini görüyoruz. Daha önce kişiler bölümüne sağ üst kısımdaki bölümden ulaşılıyordu. 


Sol üst kısımdaki çağrı bölümü ise Whatsapp üzerinde arama yaptığınız kişileri en son olacak şekilde gösteriyor. Yani klasik telefonda arama yaptığımızda, gelen en son aramayı gördüğümüz gibi görebiliyoruz.

Şimdilik Android platformu için gelen güncellemenin kısa bir süre sonra iOS ve Windows Phone platformları için de gelmesibi bekliyoruz.

 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0