WhatsApp Durum Güncellemesi Boşanma Sebebi Oldu

0
0
0
0
0
WhatsApp Durum Güncellemesi Boşanma Sebebi Oldu
İlk çıktığı günden bu yana 700 milyon kullanıcıya ulaşan WhatsApp yalnızca mesajlaşmayı sağlayan bir uygulama olmaktan çıkıp özel yaşantımıza yön veren bir platform olma yola girdi. Uygulamaya eklenen mavi onay işaretiyle birlikte ardı arkası kesilmeyen kavgaları da beraberinde getiren uygulama bu sefer boşanma sebebi oldu.
İlk çıktığı günden bu yana 700 milyon kullanıcıya ulaşan WhatsApp yalnızca mesajlaşmayı sağlayan bir uygulama olmaktan çıkıp özel yaşantımıza yön veren bir platform olma yola girdi. Uygulamaya eklenen mavi onay işaretiyle birlikte ardı arkası kesilmeyen kavgaları da beraberinde getiren uygulama bu sefer boşanma sebebi oldu.

Bu zamana kadar birçok evliliğin temellerini atan uygulama Al-Hayat gazetesinin haberine göre boşanmaya davetiye gönderdi. Suudi Arabistan’da yaşanan olayda karısından boşanmak isteyen bir adam mahkemeye başvurdu ve kanıt olarak karısının WhatsApp’daki durum güncellemesini gösterdi. Uzun süren mesaj trafiğinden sonra çılgına dönen kadın durum güncellemesine ‘’sana katlanacak sabra sahip olmak için dua ediyorum’’ yazarak içine bulunduğu ruh halini anlattı. Bu ileti karşısında ilk etapta ne yapacağını tam kestiremeyen adam ‘’en temizi boşanma davası açmak’’ diyerek olaya son noktayı koydu.Mahkemenin kararına göre kadın bu mesajıyla adamı küçük düşürmüş sayıldı ve sağlıksız bir şekilde ilerlediği belirtilen ilişki sona erdi. 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0