• Anasayfa
  • Whatsapp
  • 50 Kişiye WhatsApp Sesli Arama Özelliği Davetiyesi Veriyoruz!

50 Kişiye WhatsApp Sesli Arama Özelliği Davetiyesi Veriyoruz!

0
0
0
0
0
WhatsApp için davetiye usulü dağıtılan sesli arama özelliği için davetiye dağıtıyoruz. Detaylar haberimizde.
Son günlerde iyice dillendirilen WhatsApp için gelecek sesli arama özelliği davetiye usülü olarak devam etmekte.

Bazı kullanıcılar bu özelliklere sahip olabiliyor. Ama merak etmeyin, kısa süre içerisinde gelecek gücelleme ile herkese bu özellik açılmış olacak.

Biz de Webtekno olarak sizlere nasıl yapılacağını sizlere aktararak daha sonra aşağıda bulunan formu dolduran ilk 50 kişiyi arayarak WhatsApp'ın sesli arama özelliği davetiyesini dağıtacağız.


 

 Nasıl Yapılır?


Öncelikle yapmanız gereken WhatsApp'ın Android versiyonunun son sürümüne sahip olmanız gerekmektedir. Yani Play Store üzerinden bir güncelleme kontrolü yapmalısınız. iOS veya Windows Phone versiyonunda şu anda arama özelliği desteği bulunmuyor maalesef.

Özelliğin aktif olması için bu arama özelliğine sahip olan bir arkadaşınız tarafından aranarak 30sn civarı bir konuşma gerçekleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise arama özelliğiniz aktif olacaktır.

Aktifleşen sesli arama özelliği sayesinde WhatsApp'ın son sürümüne sahip Android kullanıcılarını siz de arayabilirsiniz. Bu kadar basit.

***Fakat sistem hala test aşamasında olduğu için aramalarda robotik ses sorunları ya da aranmanıza rağmen Çağrılar özelliğinin gelmeme ihtimali bulunmakdadır.


 

 Kampanya Kuralları


1) Kampanyaya katılacak kullanıcı Android bir telefona sahip olmalıdır (Diğer telefonlarda bu özellik kullanılamıyor)
2) Google Play Store üzerinden WhatsApp'ın son sürümüne sahip olduğunu, yani herhangi bir güncelleme bulunmadığından emin olmalıdır. (Eski sürümlerde aranmanıza rağmen bu özellik aktif olmayabilir.
3) Saat 00:30 itibariyle aranmalar başlayacaktır. Aranma sırasında telefonu açmayan katılımcı bu hakkını kaybeder.
4) Arkadaş çevrenizden ya da ailenizden sadece bir telefon ile katılım yapınız. Sonrasında zaten sizin için aktif olacak arama özelliğiyle kendi çevrenizi arayabilir, onların da bu özelliği kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Not: Sadece aramaya cevap veren 50 kişi bu kampanyadan yararlanacaktır. Sonuçta binlerce takipçimizi maalesef tek tek arayamam :)


 

 Kampanya Bitti


+1.000 kişi form doldurmuş arkadaşlar :) Ama bu kadar istek olduğu için 50'den fazla kişiye arama yapacağım bu kadar istek olduğu için :)

Ayrıca ilerleyen günlerde bu listedeki arkadaşları da aramaya devam ederim birkaç gün. Haberiniz olsun :)

Son olarak yorum kısmına telefon numara bilginizi yazmayınız. Onaylanmayacaktır. Kişisel bir bilginizi burada yayınlayamayız.

Not: Yardımları için Ercan Yavaş adlı takipçimize teşekkür ederim.

Önemli Not: Toplam 75 kişiye arama yapıldı arkadaşlar. Aranızda mesaja daha cevap vermeyen, ya da arayıp açmayanlarınız da vardı. Arada sırada mesaj alarak devam edebilirim. Ama bu durum kesin değil. Yine de birçok kişi bu özelliği kazanmış oldu, aktif olanlar güle güle kullansın :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0