iPhone Cihazlara WhatsApp Sesli Arama Özelliği Geldi

3
0
0
0
0
iPhone Cihazlara WhatsApp Sesli Arama Özelliği Geldi
Android için geçtiğimiz aylarda gelen WhatsApp'la ücretsiz arama özelliği, dünden itibaren iPhone cihazlar için de geldi.
Facebook’un sahibi olduğu anlık mesajlaşma hizmeti sunan WhatsApp, birkaç ay önce Android platformundaki cihazlar için sesli arama özelliğini getirmişti. Ücretsiz olarak sunulan bu servis, en sonunda iPhone cihazlar için de geldi.

App Store’daki WhatsApp uygulamasına gelen güncelleme sayesinde sesli arama özelliğinin yanı sıra farklı uygulamalardan çıkmadan fotoğraf ya da video gönderme özelliği de geldi. 

2.12.1 sürümüyle birlikte gelen yeniliklere bakacak olursak, WhatsApp’la artık ücretsiz olarak dünyanın her yerinden arama yapabileceksiniz. Bu konuşmayı sadece internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz, yani konuşma paketlerinin yerine geçmiyor. Farklı uygulamalardan WhatsApp’la fotoğraf video ve bağlantı paylaşabileceksiniz. Kişileri direkt olarak WhatsApp üzerinden düzenleyebilirsiniz. Tek seferde çoklu olarak video gönderip, videoyu göndermeden önce kırpıp döndürebilirsiniz.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0