WhatsApp Sesli Arama Özelliği iOS'a Geliyor

0
0
0
0
0
Ortaya atılan iddialarla ve sonu gelmeyen sorularla adından söz ettiren WhatsApp’ın sesli arama özelliği geçtiğimiz aylarda Android Platformu için test aşamasına girmişti. Geçtiğimiz hafta ise birçok kullanıcı bir şekilde sesli aramaya özelliğine kavuşmuş ve bizlerde Webtekno ekibi olarak bu kampanya ile elimizden geleni yapmaya çalışmıştık.
Ortaya atılan iddialarla ve sonu gelmeyen sorularla adından söz ettiren WhatsApp’ın sesli arama özelliği geçtiğimiz aylarda Android Platformu için test aşamasına girmişti. Geçtiğimiz hafta ise birçok kullanıcı bir şekilde sesli aramaya özelliğine kavuşmuş ve bizlerde Webtekno ekibi olarak bu kampanya ile elimizden geleni yapmaya çalışmıştık.

Son sürümü indirdikten sonra bu özelliğe sahip olan kullanıcıların diğer kullanıcıları aramasıyla aktif edilen sistem, haberin başında da belirttiğimiz gibi Android platformunda performans sergiliyordu. iOS kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan bu haberin ağrı kesicisi sanıldığından daha erken geldi. BGR.in sitesinin haberine göre uygulamanın iOS beta sürümüne ait olduğu iddia edilen görüntüler Hindistan üzerinden internete yayıldı. Görüntülere göre Son Arananlar sekmesi Durum sekmesinin yer aldığı kısma kaydırılmış durumda ve arama tuşu doğrudan kullanıcının ismiyle profil fotoğrafı arasında yer alıyor. Bilinen iOS arama yüzünün üst kısmında ise WhatsApp Call seçeneği rahatlıkla görülüyor. Şu an beta test sürecinde olan uygulamanın kısa bir süre içerisinde aktif olması bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0