• WhatsApp Sesli Arama Özelliğine Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

WhatsApp Sesli Arama Özelliğine Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
WhatsApp Sesli Arama Özelliğine Ait İlk Bilgiler Ortaya Çıktı
​WhatsApp’ın geçtiğimiz yılın ortalarından itibaren kullanıma sunacağını belirttiği sesli arama özelliği, Hindistan’daki bazı kullanıcıların kullanıma açıldı. Reddit’te pradnesh07 isimli bir kullanıcı, davetiyeyle servise ulaştığını belirtti. 
WhatsApp’ın geçtiğimiz yılın ortalarından itibaren kullanıma sunacağını belirttiği sesli arama özelliği, Hindistan’daki bazı kullanıcıların kullanıma açıldı. Reddit’te pradnesh07 isimli bir kullanıcı, davetiyeyle servise ulaştığını belirtti. Paylaşımın silinmesine rağmen videoya hala ulaşılabiliyor olması, bu özellikle ilgili bazı bilgilere ulaşmamızı sağlıyor.

WhatsApp’ın henüz yayınlanmayan 2.11.508 versiyonuyla gelecek olan bu özellik, uygulama içerisinde yeni bir iletişim seçeneği ekliyor ve bu seçenek sayesinde sesli arama yapılabiliyor.
 

Önce Android kullanıcılarına açılması beklenen özelliğin WhatsApp tarafından hala test edildiğini belirtelim. Şubat ayında (yakın bir zamanda) lansmanının yapılması beklenen özelliğin artık yavaş yavaş kullanıcılara açılmaya başladığını söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0