WhatsApp’ta İki Açık Birden Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
​WhatsApp, web üzerinden kullanılmaya başlanmasından itibaren son zamanlarda yapılan en büyük yeniliklerden bir tanesine imza atmıştı. Fakat uygulamanın hala bazı eksiklikleri bulunuyor.
WhatsApp, web üzerinden kullanılmaya başlanmasından itibaren son zamanlarda yapılan en büyük yeniliklerden bir tanesine imza atmıştı. Fakat uygulamanın hala bazı eksiklikleri bulunuyor.

17 yaşındaki Indrajeet Bhuyan’ın ortaya çıkardığı açıkta, herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafını görebiliyorsunuz. Bu açık, kişinin fotoğrafını sadece arkadaşlarına gösterecek şekilde ayarlamasına rağmen farklı kişilerin de görmesine neden oluyor. Mobil uygulamasındaki bazı gizlilik uygulamalarının web tarayıcısı üzerinde henüz aktif hale gelmediğini görüyoruz.Bhuyan’ın ortaya çıkardığı bir diğer açık da, silinen fotoğrafların web istemcisi üzerinden hala görüntülenebiliyor olması. Yani fotoğraflar telefonda bulanık olarak görünse de web üzerinden fotoğrafın orijinal olanına erişilebiliyor. Sorunun WhatsApp’taki eşitleme işlevindeki bir sorundan kaynaklandığı düşünülüyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0