WhatsApp'ta SIM Kart İle Ücretsiz Mesajlaşma

0
0
0
0
0
WhatsApp'ta SIM Kart İle Ücretsiz Mesajlaşma
Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri olan WhatsApp, her geçen gün gelişerek yoluna devam ediyor. Şimdi de SIM kart üzerinden ücretsiz mesajlaşma hizmeti ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.
Tüm dünyanın en fazla kullanılan mobil sohbet uygulaması WhatsApp'ın, Almanya'da bulunan operatör şirketi e-Plus ile anlaşması sonucunda, SIM Kart üzerinden ücretsiz olarak mesajlar gönderilebilecek.  
 
Almanya'da bulunan kişiler, e-Plus özellikli 10 Euro'luk bir SIM kart almaları sonucunda ücretsiz olarak mesajlaşabilecek. Tabi başka özellikleri de bulunan bu karta, ek bir 10 Euro ödeyerek 600 kredi alınabiliyor. Bu alınan kredi daha sonra SMS(adet), arama(dakika) ve internet(MB) olmak üzere 3 farklı alanda istenildiği gibi paylaştırılabiliyor. WhatsApp'ı bu şekilde kullanmak için ise sadece 0.99 Dolar ödemek yetiyor.  
 
WhatsApp'ın iş geliştirme şefi Neeraj Aurora yaptığı açıklamada, dünya genelinde 50'den fazla mobil operatör firmasıyla anlaşmalarının bulunduğunu ve e-Plus'ı sanal bir SIM kart şirketi haline dönüştürecek ilk adımı attıklarını dile getirdi. Bu anlaşmanın dünyada ilk defa yapıldığını ve ülkemizde de görmek istediğimiz bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0