WhatsApp'tan Doküman Göndermek Artık Mümkün!

2
0
0
0
0
Dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcıya sahip WhatsApp'ın farklı kullanıcı kitlelerine cevap vermesi oldukça zor. Ancak ufak bir uygulamayla artık WhatsApp üzerinden doküman yollayabilirsiniz. 
Mobil platformların önde gelen mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp, dünya çapında milyonlarca aktif kullanıcıya sahip. Hali hazırda fotoğraf, video, kişi ve konum gönderilebilen uygulama da artık doküman da gönderilebiliyor. 

Aslında Whatsapp üzerinden bir çok dosya link olarak gönderilebilmekte. Ancak bu dosyaları görebilmek karşı tarafın, linki açıp dosyayı indirmesi gerekli. Bu işlem kimi zaman kullanıcıların zamanını alabiliyor. 

WhatsApp File Sender adlı uygulama sayesinde artık dokümanlar dahil pek çok dosyayı gönderebilmek mümkün. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı sadece Android’de bulunan uygulama, göndereceğiniz dosyayı sesli mesaja dönüştürüyor. Karşı tarafa WhatsApp üzerinden sesli mesaj olarak aktarılan dosya, sonrasında eski haline geri dönüyor. Üstelik bu işlem sırasında dosyaların kalitesinde, içeriğinde veya puntolarında herhangi bir bozulma yaşanmıyor.

Uygulamanın en güzel yanlarından biri ise uygulamayı her seferinde yeniden başlatmak zorunda olmamanız. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki adet sürümü bulunan uygulamanın, Türkiye’de sadece ücretli sürümü indirilebilmekte. 
 
  WhatsApp File Sender uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0