• Anasayfa
  • whatsapp
  • WhatsApp, WhatSim ile İnternet Olmadan Sohbet Etmenizi Sağlıyor

WhatsApp, WhatSim ile İnternet Olmadan Sohbet Etmenizi Sağlıyor

1
0
0
0
0
​Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma platformu olan WhatsApp, WhatSim adında yeni bir SIM kart çıkardı. WhatsSim, 150 ülkede 400’den fazla operatör üzerinden hizmet verecek.
Dünyanın en yaygın kullanılan mesajlaşma platformu olan WhatsApp, WhatSim adında yeni bir SIM kart çıkardı. WhatsSim, 150 ülkede 400’den fazla operatör üzerinden hizmet verecek.

WhatSim sayesinde internete ihtiyaç duymadan multimedya içeriği hariç ücretsiz olarak mesajlaşabileceksiniz. Multimedyada ise durum şöyle olacak; fotoğraf için 20, sesli mesaj için 5 ve video için 100 kredi gibi bir sistem uygulanacak.

Bu kredilerin tabi ki belirli bir fiyatlandırılması var. 5 euro ile 1000 kredi alabileceksiniz. Görüntülü ve sesli mesajlar, 10 saniye ve 10’un katları olacak şekilde tahsil edilecek. WhatSim’e yılda 10 euro ödeyerek resmi web sitesinden online olarak sahip olabilirsiniz. WhatSim’i kullanabilecek ülkeler arasında Türkiye’nin yanı sıra Ürdün, Zambiya gibi ülkeler de bulunuyor. Hizmetten yararlanıp kredi satın almak istiyorsanız şuradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0