Netflix'e Kripto Para ile Abone Olunabilecek! İşte WhiteBIT-Netflix Ortaklığının Detayları...

4
2
2
1
0
Avrupa’nın en popüler kripto para borsalarından WhiteBIT, küresel akış hizmeti Netflix ile bir ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu.

Avrupa’nın en popüler kripto para borsalarından WhiteBIT, küresel akış hizmeti Netflix ile bir ortaklık anlaşması imzaladığını duyurdu. Bu ortaklık, WhiteBIT ekibinin güvenle takip ettiği bir hedef olan blok zinciri teknolojisini dünya çapında yaygınlaştırma ve uygulama çabalarının önemli bir parçası haline geldi.

Bu anlaşmayla birlikte Avrupa'daki Netflix aboneleri en sevdikleri filmleri ve dizileri izlemek için kripto para birimini kullanarak ödeme yapma imkânına kavuşuyor. Anlaşmaya göre, WhiteBIT kripto borsasının uzmanları ilgili teknik yeteneği sağlıyor.

Anlaşma en az iki buçuk yıl geçerli olacak!

whitebit netflix

Ayrıca, yeni ortakla ikili, eğitim ve pazarlama faaliyetleri planladılar. Yaklaşan iş birlikçi etkinlikler, Netflix uzmanları arasında blockchain ve dijital varlıkların günlük yaşamlarında kullanımı hakkında farkındalık yaratmaya yardımcı olacak. WhiteBIT ve Netflix arasındaki anlaşma, Mayıs 2025'e kadar en az iki buçuk yıl geçerli olacak. WhiteBIT CEO’su Volodymyr Nosov, tarihi anlaşma hakkında şu açıklamada bulundu:

whitebit netflix

“Savaşa rağmen, Ukrayna işi ekonomik cephede çalışmaya devam ediyor ve kazanıyor. Blok zincirinin hayranlarıyız ve bu heyecanı dünyanın her köşesine taşımak istiyoruz. Bu nedenle WhiteBIT kripto borsası, adı küresel izleyiciler için şimdiden ikonik hale gelen medya sağlayıcısı Netflix ile uzun vadeli bir ortaklık üzerinde anlaştı. Gelecekte Netflix abonelerinin sinematik şaheserlere olan sevgisinin, blok zinciri hakkında daha fazla bilgi edinme ve bu en son teknolojinin sağladığı avantajlardan ve özgürlükten yararlanma arzusuyla el ele gideceğinden eminiz.”

4
2
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
2
1
0