• Anasayfa
  • Windows 10
  • Telefonlar İçin Windows 10 Önizlemesi Şubat Ayında Yayınlanıyor

Telefonlar İçin Windows 10 Önizlemesi Şubat Ayında Yayınlanıyor

0
0
0
0
0
Telefonlar İçin Windows 10 Önizlemesi Şubat Ayında Yayınlanıyor
​Dün akşam Microsoft’un yaptığı etkinlikte Windows 10’un önizleme sürümünün ne zaman yayınlanacağı da merak edilen konulardan bir tanesiydi. Windows 10’un ne zaman yayınlanacağı, yapılan lansmanda netlik kazandı.
Dün akşam Microsoft’un yaptığı etkinlikte Windows 10’un önizleme sürümünün ne zaman yayınlanacağı da merak edilen konulardan bir tanesiydi. Windows 10’un ne zaman yayınlanacağı, yapılan lansmanda netlik kazandı.

PC için yeni Windows 10 önümüzdeki hafta 25 yeni dil seçeneği ile yayınlanacakken, telefonlar için Windows 10 ise Şubat ayı içerisinde yayınlanacak.

Geçtiğimiz günlerde Phone Insider uygulaması aktif olup, Windows Insider sitesinde Windows 10’un mobil için hazır olduğu belirtilmişti.Şubat ayında telefonunuza Windows 10’u kurmak için öncelikle Windows Insider programına dahil olarak şuradaki linke tıklayın. Karşınıza çıkacak sayfanın sağ üst kısmında bulunan Sign In yazan bölüme tıklayın ve Microsoft hesabınızla oturum açın. Daha sonra karşınıza çıkacak şartları kabul ederek işlemi tamamlamış olacaksınız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0