Windows Phone Kullanıcıları Windows 10’a Daha Erken Kavuşacak

0
0
0
0
0
Windows Phone Kullanıcıları Windows 10’a Daha Erken Kavuşacak
​iOS 9’du Android 5.0 Lollipop’tu derken Windows Phone kullanıcılarına da güzel bir haber verelim istedik. Windows 10 güncellemesini dört gözle bekleyen Windows Phone kullanıcıları, gelen haberlere göre güncellemeye beklenenden çok daha kısa sürede kavuşacak.
iOS 9’du Android 5.0 Lollipop’tu derken Windows Phone kullanıcılarına da güzel bir haber verelim istedik. Windows 10 güncellemesini dört gözle bekleyen Windows Phone kullanıcıları, gelen haberlere göre güncellemeye beklenenden çok daha kısa sürede kavuşacak.

Microsoft, PC platformuna Windows 10’u yerleştirmek amacıyla Windows Phone 8.1 Update 2’yi yayınlamaktan vazgeçmişti. Şirket, mobil platformu için de işi sıkı tutmak istiyor. Mart ayında düzenlenecek MWC 2015 fuarında yeni telefonlarını tanıtması beklenen Mivrosoft, Windows 10’lu ilk telefonlarını burada sergileyecek. Bu tanıtımların ardından kullanıcılar da yeni işletim sistemlerine kavuşmuş olacaklar. Şirketin Windows 10’lu telefonlarını, önümüzdeki Windows 10 etkinliğinde tanıtması bekleniyordu. Fakat bunun zor bir ihtimal olduğunu söyleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0