​Windows 7 Tarihe Karışıyor

6
1
0
0
0
​Windows 7 Tarihe Karışıyor
Microsoft'un 8'e göre daha çok tutulan serisi Windows 7 artık, bilgisayarlara yüklenemeyecek. Microsoft cephesinden gelen açıklamaya göre Windows 7 artık miladını doldurdu ve insanların Windows 10'a geçmemeleri için bir sebep yok.
Microsoft'un 8'e göre daha çok tutulan serisi Windows 7 artık, bilgisayarlara yüklenemeyecek. Microsoft cephesinden gelen açıklamaya göre Windows 7 artık miladını doldurdu ve insanların Windows 10'a geçmemeleri için bir sebep yok.

Windows'un yeni sürümü Windows 10 geçtiğimiz ay tanıtılmıştı. Hatta deneme sürümü de kullanıcılara sunulmuştu. Ancak deneme sürümünü yüklemekten korkan kullanıcılar, Microsoft'un bu hamlesiyle pek sevilmeyen Windows 8'i kullanmaya mahkum bırakılacaklar.

Windows 10'un 2015 yılında piyasaya çıkması düşünülürken, Microsoft'un bu hamlesi bana pek mantıklı gelmedi. Benim çevremdeki birçok insan Windows 8'den çok şikayetçi ve bir şekilde 7'ye dönüş yapıyorlar. Bakalım Windows 7 kaldırılmakla çok fazla tepki alacak mı? Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Windows 10 incelememize buradan ulaşabilirsiniz.
6
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
1
0
0
0