Windows 9'un Fiyatı Ne Olacak?

4
0
0
0
0
Windows 9'un Fiyatı Ne Olacak?
Microsoft'tan gelen haberlere göre mevcut kullanıcılar için cazip teklifler sunularak Windows 9'a geçmeleri sağlanacak.
Sızıntı gelen haberlere göre Rus Wzor, Windows 9 ya ücretsiz olarak ya da kullanıcılarına bazı özel teklifler sunacak. Wzor'un iddiasına göre Windows 8'in OEM sürümünü satın alan kullanıcılar, Windows'a 20 dolar karşılığında sahip olabilecekler. XP kullanımının istenilen seviyeye düşmemesi nedeniyle Microsoft, XP kullanıcılarına Windows 9'a geçmeleri için çok özel bir teklif sunacak. (sizce Windows 7/8/9 işletim sistemleri varken, XP kullanımı hala neden düşmedi?)

Habere göre Microsoft, Windows 9 Pro OEM'in test sürümünü yayınlamayacak. Ayrıca dev şirketin Windows RT'yi bırakmayacağı ve şu sıralar Windows 9 RT'nin test yapılarının denetlendiği söyleniyor. Windows 9 RT, şu an için duyurulmayan Surface 3'te (tablet) kullanılacak.

 Windows 9'un özellikleri

Wzor, Windows 9'un yeni özelliklerinden bahsetti. Söylentilere göre bu işletim sistemiyle birlikte Ultra HD TV'ler için 3D mod desteği sunulacak, buluta veri yükleme ve buluttan geri yüklemeyi destekleyecek. Bunların yanı sıra Microsoft'un sistem yedeklerini bulutta sanallaştırmaya izin verecek bir işlev geliştirdiği de gelen haberler arasında.
4
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
0
0
0
0